جلوه‌های هم‌افزایی دولت و بخش خصوصی به بهترین شکل منعکس شود

رشت - ایرنا - سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه، افزایش مشارکت فعالان اقتصادی و رونق تولید را محدود نکرد، به درپیش بودن هفته دولت اشاره و بیان کرد: جلوه های هم افزایی دولت و بخش خصوصی به بهترین شکل منعکس شود.

گزارش روز جمعه روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا حاکیست، ارسلان زارع  در نشست مجمع نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی استان در رشت  با تشکر از تلاش‌ها و پیگیری‌های نمایندگان مردم در مجلس   در جهت توسعه گیلان  اظهار داشت: با وحدت، همدلی، مشارکت و همکاری همه مسئولان، نمایندگان مردم و مدیران دستگاه های اجرایی و بهره گیری از ظرفیت های متعدد استان، می توان در راستای توسعه و پیشرفت گیلان گام های موثرتری برداشت.

وی تصریح کرد: تحریم‌های ظالمانه، غیرقانونی و غیراخلاقی و محدودیت های بودجه‌ای نتوانست از رونق تولید که ماحصل همت فعالان اقتصادی است، جلوگیری کند و در این میان خود اتکایی و حرکت در مسیر سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید برگرفته از منویات مقام معظم رهبری بوده است.

 زارع هم افزایی دولت و بخش خصوصی را موجب رسیدن به توسعه و پیشرفت خواند و افزود: مدیران دستگاه های اجرایی با تدوین مشکلات و پیشنهادات در حوزه تخصصی خود با همکاری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای کاهش مشکلات مردم در سطح ملی پیگیری کنند.

سرپرست استانداری گیلان به نقش برجسته فعالان بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های مختلف استان با وجود  تنگاهای اقتصادی ناشی از تحریم‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: ارزش پروژه های اقتصادی قابل افتتاح در هفته دولت سالجاری با مشارکت بخش خصوصی بالغ بر هزار میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد بیش از سه برابری را نشان می دهد.

رئیس مجمع نمایندگان  گیلان نیز در این نشست با اشاره به اینکه برگزاری نشست های تخصصی با مدیران دستگاه های اجرایی نقش موثری در شناسایی مشکلات و نیز هم افزایی برای حل آنان دارد، تصریح کرد: برگزاری این نوع از نشست ها برای حل مسائل استان است.

 محمدصادق حسنی با بیان اینکه استمرار برگزاری نشست های تخصصی با مدیران دستگاه های اجرایی بسیار مفید است، گفت: اطلاع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از عملکرد دستگاه ها و نیز مشکلات آنها می تواند  نقش حمایتی نسبت به مسئولان را پررنگ‌تر کند و راهگشایی در مسیر تعالی استان باشد.

 از دوم تا هشتم شهریور به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

۷۲۹۶/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =