نمایش فیلم های جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در مشهد آغاز شد

مشهد- ایرنا- نمایش ۱۰ فیلم از سی و دومین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان روز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در پردیس سینمایی سیمرغ مشهد آغاز شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: نمایش این فیلم ها تا چهارم شهریور ماه ادامه دارد. 

محمد رضا محمدی افزود: این فیلم ها طی ۲ نوبت در ساعات ۱۸ و ۲۰ با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و شهرداری مشهد در سینما سیمرغ اکران می شوند.

وی اظهار داشت: عناوین این فیلم ها به ترتیب زمان پخش "داستان‌ های باغ جادویی" به کارگردانی آنتوان کرینگز و آرنود بورن از فرانسه، پویانمایی "بنیامین" به کارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی از ایران، "جزیره گنج" به کارگردانی حمیدرضا لوافی از ایران، "قطار آن شب" به کارگردانی حمیدرضا قطبی از ایران، پویانمایی "جوانمردان" به کارگردانی علی احمدی از ایران، "بیست و سه نفر" به کارگردانی مهدی جعفری از ایران، "اینجا خانه من است" به کارگردانی خیرالله تقیانی پور از ایران، "منطقه پرواز ممنوع" به کارگردانی امیر داساگر از ایران، "غرغرو وارد می شود" به کارگردانی آندرس کونوریه از مکزیک و "تورنادو" به کارگردانی سید جواد هاشمی از ایران می باشند. 

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ۱۵ نفر از پیشکسوتان و متخصصان سینمای کودک و نوجوان از خراسان رضوی فیلم های اکران شده این جشنواره را در مشهد داوری کرده و نظرات خود را به دبیرخانه مرکزی این جشنواره در اصفهان ارسال می کنند.

سی و دومین جشنواره بین‌ المللی فیلم‌ های کودک و نوجوان از ۲۸ مرداد تا چهارم شهریور ماه در ۲ بخش ملی و بین المللی در اصفهان در حال برگزاری است.

۷۴۸۹/۶۰۵۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =