هیات داوران چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند

سنندج - ایرنا - ۶ فرهیخته به عنوان هیات داوران چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند.

فاتح بادپروا دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان عصر چهارشنبه، طی حکمی مهرداد رایانی‌مخصوص، شهرام زرگر و مه‌لقا باقری را به عنوان داور سه بخش بین‌الملل، دگرگونه اجرایی و مرور و مجید امرایی، مجید صالحی و امیرحسین شفیعی را نیز به عنوان داوران بخش‌های آزاد، آیینی سنتی و کودک و نوجوان معرفی کرد. 

مهرداد رایانی‌مخصوص دارای مدرک دکترای تئاتر از دانشگاه منچستر علاوه بر سابقه هنری به عنوان نویسنده، کارگردان، مترجم و منتقد، تاکنون درعرصه مدیریت هنری نیز مسئولیت‌های مختلفی داشته است. 

شهرام زرگر دانش‌آموخته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و فوق‌لیسانس ادبیات نمایشی از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر است، او عضو هیات علمی دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است و چندین کتاب را در حوزه ادبیات نمایشی به فارسی برگردانده است. 

مه‌لقا باقری فارغ‌التحصیل رشته کارشناسی کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره و فوق‌لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس است، و به عنوان بازیگر در تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت دارد و کارگردانی چند اثر نمایشی نیز در کارنامه کاری او دیده می‌شود. 

مجید امرایی، دراماتراپیست، کارگردان تئاتر، روزنامه‌نگار و استاد دانشگاه بوده و دانش‌آموخته کارشناسی رشته تئاتر در گرایش نمایشنامه‌نویسی دانشگاه آزاد اراک و کارشناسی ارشد دانشکده هنر و معماری است؛ امرایی دانش به عنوان دانشآموخته مدرک دکترای دراماتراپی از انستیتو بین‌المللی هنر درمانی کشور فرانسه چند کتاب تالیفی نیز دارد. 

سیدمجید صالحی دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنر و معماری تهران است، او به عنوان بازیگر، کارگردان، نویسنده، تهیه‌کننده و ترانه‌سرا شناخته می‌شود. 

امیرحسین شفیعی که سابقه برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های متعددی را در کارنامه فعالیت‌های اجرایی خود دارد، مدیر دفتر تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری است، او کارگردانی و نویسندگی چندین اثر نمایش را به عهده داشته و پیش از این هم با چند اثر نمایشی، در جشنواره تئاتر خیابانی مریوان حضور داشته است. 

چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان از یکم تا پنجم شهریور ماه امسال در شهر مریوان برگزار می‌شود.

۹۹۳۶ / ۳۰۳۴ 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =