لباس جدید تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال خراسان رضوی رونمایی شد

مشهد- ایرنا- با هدف تقدیر از تلاش های تیم فوتسال بانوان هیات خراسان رضوی لباس جدید بازیکنان این تیم در دور پانزدهم بازی های لیگ چهارشنبه شب در مشهد رونمایی شد.

رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی در این مراسم گفت: تیم بانوان هیات فوتبال استان خراسان رضوی برای رسیدن به این جایگاه با فراز و نشیب های فراوان روبرو بوده  است.

احسان اصولی افزود: مدیریت شهری برای حوزه فوتبال بانوان اهمیت ویژه قائل است و سعی می شود این سطح نیز ارتقا پیدا کند.

وی اظهار داشت: ورزش بانوان از شاخصه های تاثیر گذار در جامعه است و باید به آن توجه بیشتری شود.

اصولی گفت: خانواده کوچکترین نهاد اجتماعی است که بیشترین اثر گذاری را بر جامعه دارد و زن در این خانواده نقش مادری و مدیریت آن را دارد و اگر این نشاط برای بانوان فراهم شود شادمانی به تمام افراد خانواده سرایت خواهد کرد.

یکی از پیشکسوتان کشوری فوتبال نیز در این مراسم گفت: مسئولان حمایت های لازم را از تیم های بانوان انجام می دهند و برای آن بهای لازم قائل شده اند که شاهد نتایج مثبت این حمایت ها هستیم.

مجید جلالی افزود: امیدواریم بانوان مسیر پیشرفت را طی کنند و بتوانند در استادیوم های ورزشی حضور پیدا کنند. 

نایب رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی نیز گفت: انتظار داریم تیم فوتسال هیات فوتبال خراسان رضوی نماینده شایسته ای برای فوتسال این استان باشد.

سر مربی تیم فوتسال بانوان خراسان رضوی ادامه داد: این استان دارای ظرفیت بسیار خوبی است و همواره جزو سه تیم برتر کشور در مسابقات فوتسال بانوان بوده است و برخی از بازیکنان ما به تیم های ملی دعوت شده اند.

فاطمه شریف افزود: این تیم با تقویت نیروهای بومی خود در برخی پست ها از بازیکنان خارج از استان کمک می گیرد و خود را برای حضور قوی در لیگ جدید آماده کرده است.

وی اظهار داشت: در سال گذشته در تیم نوجوانان زیر ۲۱ سال کشور ۶ نفر از استان خراسان رضوی بودند و اگر توجه بیشتری به آنها شود می توانند در آینده نیز افتخارآفرین باشند.

نایب رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی ادامه داد: نگاه هیات فوتبال استان جوان گرایی، نگاه برابر جنسیتی و تبدیل مشهد به عنوان یکی از قطب های تاثیر گذار در فوتبال کشور می باشد که قابل تقدیر است. 

شریف افزود: اعتقاد داریم گرچه فضا و امکانات برای بانوان ورزشکار کمتر بوده است ولی خواستن توانستن است و آرزو داریم در لیگ جدید بتوانیم در شهر خود جام را بالای سر ببریم.

پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان از ۲۵ مرداد ماه با حضور ۱۴ تیم آغاز شده است.

تیم فوتسال بانوان خراسان رضوی روز جمعه این هفته در مقابل تیم حفاری اهواز قرار می گیرد.

۲۰۳۰/۶۰۵۳

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =