صعود مجللی و بوداغی به نیمه‌نهایی قایقرانی قهرمانی جهان

تهران- ایرنا- با صعود امین بوداغی و عادل مجللی به مرحله نیمه‌نهایی کایاک و کانو تک‌نفره ۲۰۰ کار ملی‌پوشان کشورمان در روز نخست رقابت‌های قهرمانی جهان به اتمام رسید.

ملی‌پوشان قایقرانی ایران در رقابت‌های نوبت عصر از مسابقات قهرمانی جهان با حریفان خود رقابت کردند و نتایج خوبی بدست آوردند.

در مسابقات نوبت عصر ابتدا شهلا بهروزی‌راد ملی‌پوش پاراکانو کشورمان به آب زد. با برگزاری دور مقدماتی کلاس KL۳ بانوان، شهلا بهروزی‌راد با ثبت رکورد ۴۷.۸۲ دوم شد و به نیمه‌نهایی راه یافت.

پس از این مسابقه، با برگزاری دور مقدماتی کلاس VL۲ مردان، اسلام جاهدی با ثبت رکورد ۵۸.۲۷ ششم شد و به نیمه‌نهایی صعود کرد.

سپس عادل مجللی در کانو تکنفره ۲۰۰ متر مسابقه داد و عملکرد خوبی داشت. او در دور مقدماتی کانو تکنفره ۲۰۰ متر مردان، با ثبت رکورد ۳۹.۰۷ دوم شد و به نیمه‌نهایی رسید.

در ادامه مسابقات، با برگزاری دور مقدماتی کایاک تکنفره ۲۰۰ متر بانوان، الناز شفیعیان با ثبت رکورد ۴۲.۹۲ نهم شد و از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند و در نهایت امین بوداغی با ثبت رکورد ۳۸.۰۸ در مرحله مقدماتی کایاک تکنفره ۲۰۰ متر پنجم شد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.

در مسابقات صبح امروز نیز نتایج زیر رقم خورد:

با آغاز مسابقات، دور مقدماتی کلاس KL۲ پاراکانو مردان برگزار و اسلام جاهدی با ثبت رکورد ۴٧.۶٧ ثانیه ششم و راهی نیمه‌نهایی شد.

سپس با برگزاری دور مقدماتی کلاس KL۳ مردان نادر عیوضی با ثبت رکورد ۴۵.٧٢ ثانیه پنجم شد و به نیمه‌نهایی راه یافت.

در ادامه با برگزاری دور مقدماتی کایاک دونفره ۲۰۰ متر بانوان هدیه کاظمی و آرزو حکیمی با ثبت رکورد ۴۰.۴۱ ششم و راهی نیمه‌نهایی شدند.

امین بوداغی نیز در مرحله مقدماتی کایاک تکنفره ۵۰۰ متر مردان به آب زد و با ثبت رکورد ۱:۴۷.۴۷ پنجم شد و به نیمه‌نهایی راه یافت.

در ادامه مسابقات نیمه نهایی پاراکانو در کلاس KL۲ و KL۳ مردان برگزار شد.

اسلام جاهدی در رقابت نیمه نهایی کلاس KL۲ مردان با زمان ۴۹.۱۰ ثانیه پنجم شد و به فینال B راه یافت و نادر عیوضی در کلاس KL۳ مردان با ثبت ۴۵.۶۷ ثانیه هفتم شد و از راه یابی به فینال بازماند.

برنامه مسابقات فردا به شرح زیر است:

پنجشنبه ۳۱ مرداد

نوبت صبح:

هدیه کاظمی و آرزو حکیمی در کایاک دونفره ۵۰۰ متر بانوان

نوبت عصر:

کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر مردان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =