۳۰ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۸
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83445881
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکلات واحدهای تولیدی استان کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفت

کرمانشاه- ایرنا- کارگروه ستاد تسهیل استان کرمانشاه برگزار و در آن به مشکلات برخی از واحدهای تولیدی رسیدگی و دستورات لازم برای حل آنها صادر شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این کارگروه که عصر چهارشنبه و به ریاست هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد به مشکلات واحد قند بیستون، شرکت مرغ پرطلایی و واحد تولیدی جواهری رسیدگی و تصمیمات لازم برای حل آنها اتخاذ شد.

در این جلسه، جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان نیز حضور داشته و به بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی پرداختند.

تقسط بدهی ۴۲ میلیاردی کارخانه قند بیستون

یکی از واحدهایی که به مشکلات آن رسیدگی شد بدهی مالیاتی شرکت قند بیستون با ۲۵۰ نفر اشتغالزایی بود که با تقسیط بدهی ۴۲ میلیارد ریالی آن موافقت شد.

این بدهی مالیاتی مربوط به سال ۹۶ بود و مقرر شد این شرکت ظرف مدت ۶۰ ماه بدهی خود را با امور مالیاتی تسویه کند.

شرکت قند بیستون ظرفیت تبدیل شکر از چغندر به میزان ۱۱ هزار تن، تصفیه ۲۰ هزار تن شکر و همچنین ۲۰ هزار تن قند کله ای را در سال دارد.

امهال تسهیلات شرکت مرغ نوک طلایی

یکی دیگر از واحدهای تولیدی که به مشکل آن رسیدگی شد درخواست امهال تسهیلات پرداختی از محل زلزله توسط بانک سینا و موافقت با این درخواست بود.

این شرکت ظرفیت کشتار چهار هزار قطعه مرغ در روز را داراست و بیش از ۵۰ نفر در آن مشغول به کار هستند.

امهال بدهی واحد تولیدی دمپایی

از دیگر واحدهای تولیدی که به مشکل آن رسیدگی شد واحد تولید دمپایی جواهری بود که حدود یک میلیارد تومان نزد بانک ملت بدهی معوق داشت.

با موافقت بانک عامل و تصویب اعضای ستاد تسهیل، امهال بدهی های این واحد تولیدی که ظرفیت تولید بیش از ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار جفت دمپایی در سال را دارد موافقت شد.

در این ستاد همچنین به مشکل چند واحد تولیدی دیگر نیز رسیدگی شد.

۷۴۵۸/۸۰۶۶