دبیرکل نجبا: حمله به الحشد الشعبی ریشه در عملیات روانی صهیونیسم دارد

بغداد - ایرنا - شیخ اکرم الکعبی دبیرکل جنبش نجبا از گروه‌های مقاومت اسلامی عراق وابسته به الحشد الشعبی نسبت به اینکه عده‌ای در عراق فریب عملیات روانی دشمن و رسانه‌های وابسته به صهیونیسم را خورده و به الحشد الشعبی حمله می‌کنند، هشدار داد.

دبیرکل مقاومت اسلامی نجبا با انتشار پیامی به‌مناسبت عید سعید غدیر خم، تکاپوی اخیر دشمن برای تضعیف ارتش و بسیج مردمی عراق را تبیین کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» در ابتدای پیام خود ضمن تشکر از کلیه اصحاب رسانه و نخبگان بابصیرت که حامی مقاومت و جنبش نجبا بوده‌اند، ادامه داد: دشمن با جنگ روانی به‌دنبال تضعیف روحیه رزمندگان و مأیوس کردن آن‌ها، نابودی وحدت و ایجاد تفرقه بین ملت عراق است.
وی خاطرنشان ساخت: هرگاه الحشد الشعبی، ارتش، پلیس فدرال و نیروهای ضدتروریسم عراق متحد شده‌اند، به قدرتی شکست‌ناپذیر بدل گشته و رؤیاهای دشمن را نقش بر آب کرده‌اند؛ به‌همین خاطر دشمن تغییر تاکتیک داده و به شیوه‌های ناجوانمردانه و جنگ نرم متوسل شده است.
فرمانده بلندپایه الحشد الشعبی با تأکید بر اینکه امکانات فراوان دشمن در برابر ایمان جبهه مقاومت از خانه عنکبوت سست‌تر است، افزود: مکر فقط در اهل باطل اثر دارد. دروغ‌پراکنی و اتهام‌زنی به مقاومت راه به جایی نبرد و چه زیبا بود که همه رهبران، علما، فرماندهان، نخبگان، وزارت دفاع، بسیج مردمی و ستاد کل نیروهای مسلح، یکپارچه هم از ارتش و هم از حشد شعبی دفاع کردند.
شیخ اکرم الکعبی با ابراز تأسف از اینکه عده‌ای در عراق فریب عملیات روانی دشمن و رسانه‌های وابسته به صهیونیسم را خورده و به الحشد الشعبی حمله می‌کنند، تصریح کرد: ارتش سایبری دشمن یکبار دیگر با فتنه‌گری، نقشه شکست‌خورده‌اش را به اجرا گذاشته است و عذر کسانی که به این نقشه کمک می‌کنند، پذیرفته نیست.
وی یادآور شد: ملت عراق می‌دانند که حمله دشمنان و سیاستمداران داعشی به بسیج مردمی، به این خاطر است که اربابان آن‌ها از عراق قوی و مقتدر می ترسند.

این اظهارات در پی جنجال ایجاد شده بر سر سخنان یک فعال سیاسی عراق مبنی بر انحلال ارتش و جایگزینی الحشد به جای آن صورت می گیرد که بهانه ای برای حملات وسیع رسانه ای و تبلیغاتی علیه تشکیلات نیروی مردمی عراق طی هفته های گذشته شد. 
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =