۱۲۹ طرح عمرانی در ساوجبلاغ آماده بهره برداری شد

کرج - ایرنا - ۱۲۹ طرح عمرانی، زیربنایی، تولیدی، خدماتی و آموزشی همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر نیرو و استاندار البرز در شهرها و روستاهای شهرستان ساوجبلاغ گشایش می یابد.

 به گفته فرماندار ، برای تکمیل و افتتاح این طرح‌ها بیش از ۱۷۳  میلیارد تومان هزینه شده است.
ابوالقاسم پالیز گیر روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا  افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال برای ۴۹۹ نفر فراهم خواهد شد.
فرماندار ساوجبلاغ افزود: از ۱۲۹ طرح عمرانی، ۳۵ طرح مربوط به دستگاههای اجرایی، ۱۴ طرح شهرداری‌ها، ۶۱ طرح از سوی دهیاری ها و ۱۹ طرح  توسط  بخش خصوصی اجرا شده  است.
وی افزود: در اولین روز از گرامیداشت هفته دولت استاندار البرز و وزیر نیرو به ساوجبلاغ سفر خواهند کرد و پروژه‌های این شهرستان را به بهره‌برداری خواهند رساند.
پالیزگیر گفت: مخازن ذخیره آب  ۱۰ هزار متر مکعبی فازهفت شهر جدید هشتگرد، تجمیع مخازن آبفای روستایی برای ۲۰ روستای دهستان سعید آباد، کلنگ احداث پست ۴۰۰ کیلو واتی برق یک واحد صنعتی و آموزشی ازجمله طرح‌های است که در اولین روز از گرامیداشت هفته دولت در ساوجبلاغ به بهره برداری می رسد.
پالیزگیر هفته دولت را زمان نشان دادن تلاش‌ها و زحمات مسئولان  توصیف کرد و گفت: این هفته فرصت مغتنمی است برای تجلیل از تفکر انقلابی دو شهید بزرگوار رجایی و باهنر که با سرلوحه قرار دادن نام و اهداف خود حرکتی پرمعنا را در دفتر عدالت ایران اسلامی رقم زدند.

۹۹۳۳/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =