آبرسانی به شش روستای کاشان با تانکر انجام می‌شود

کاشان- ایرنا- آب آشامیدنی روستاهای پنداس و آرنج بخش بزرک و کوه‌سنج، بالاعباس آباد و فرح آباد بخش نیاسر و روستای تتماج از توابع شهرستان کاشان همچنان با تانکرهای سیار تامین می‌شود.

مدیر آب و فاضلاب روستایی کاشان روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این روستاهای فاقد آب لوله‌کشی آشامیدن هستند و آب آنها همچنان به صورت مستمر هر هفته با دو دستگاه تانکر ۱۲ مترمکعبی تامین می‌شود.

علیرضا صبوری از بهره‌برداری دو طرح اصلاح شبکه‌های آبرسانی در روستاهای ازوار و تتماج به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت خبر داد و تشریح کرد: برای این طرح‌ها که در مجموع یک هزار و ۶۰۰ نفر از جمعیت شهرستان کاشان را زیر پوشش قرار می‌دهد، افزون‌ بر ۱۲ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

وی با اشاره به بدهی ۳۹۰ میلیون ریالی مشترکان این شهرستان بیان کرد: این بدهی مربوط به مشترکان خانگی، بخش صنایع، کارگاه‌ها و ساختمان‌های عمومی در مناطق روستایی است.

مدیر آب و فاضلاب روستایی کاشان بیشتر این بدهکاری‌ها را مربوط به مشترکان خانگی برشمرد و اضافه کرد: اگر قبض‌ها به هنگام پرداخت شود، مشکلی در ارائه خدمات شرکت آب و فاضلاب از جمله به روستاییان ایجاد نخواهد شد.

هم‌اکنون ۳۹ حلقه چاه، ۱۴ چشمه و ۱۲ رشته قنات آب آشامیدنی ۱۴ هزار و ۶۰۰ مشترک در ۵۵ روستای شهرستان کاشان با پنج هزار و ۶۰۱ خانوار را تامین می‌کند.

کاشان با جمعیت بیش از ۳۶۵ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

۶۱۳۶/۸۱۲۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =