۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۶
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 83445385
۰ نفر

برچسب‌ها

تیراندازان ایلامی به مسابقات جهانی اعزام شدند

ایلام - ایرنا - رئیس هیات تیراندازی ایلام گفت: 2 تیرانداز این استان برای کسب سهمیه المپیک به رقابت های جام جهانی تیراندازی به میزبانی برزیل اعزام شدند.

کبری غیاثی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پوریا نوروزیان و آرمینا صادقیان تیراندازان ایلامی در رشته تفنگ به همراه تیم ملی کشورمان در این ‌مسابقات حضور خواهند داشت.

وی افزود: این مسابقات آخرین مرحله توزیع سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ است که از چهارم تا ۱۲ شهریور ماه در کشور برزیل برگزار می‌شود.

غیاثی یادآور شد: در این ‌مسابقات ۵۱۸ ورزشکار از ۶۶ کشور جهان با هم به رقابت می پردازند.

به گزارش ایرنا، وجود تیراندازان مطرح ایلامی از جمله پوریا نوروزیان از اعضای ثابت تیم ملی که در المپیک ریو (برزیل) افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشت و آرمینا صادقیان از مدال آوران کشور و تیم ملی و کسب بیش از 200 مدال رنگارنگ در عرصه های ملی، بین الملی و جهانی نشان از ظرفیت ورزشکاران این استان دارد.
جواد فروغی، پوریا نوروزیان، محمد حسین کریمی و آرمینا صادقیان تیراندازان ایلامی عضو ثابت اردوها و تیم ملی هستند و تاکنون موفقیت های ملی، بین المللی و جهانی بسیاری را برای کشور بخصوص استان ایلام کسب کرده اند.
پوریا نوروزیان تنها مرد المپیکی تیراندازی استان و دارنده سهمیه تیراندازی ایران در طول تاریخ بوده و از سن نوجوانی تاکنون ورزشکار اصلی و ثابت تیم ملی جمهوری اسلامی ایران است.
آرمینا صادقیان نیز یکی از استعدادهای درخشان تیراندازی در رشته تفنگ و کم سن ترین تیرانداز در رنکینگ جهانی با عضویت ثابت در تیم ملی، مدال های مختلف ملی و بین المللی را کسب کرده و بعنوان عضو ثابت تیم ملی ایران از سن نونهالی تاکنون به اردوی ملی دعوت شده است.
800 ورزشکار زن و مرد در استان ایلام در رشته ورزشی تیراندازی فعالیت ورزشی و مستمر دارند.

7180/6034

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha