۳۰ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۱۵
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83444790
۰ نفر

برچسب‌ها

تکمیل پیست دو و میدانی شهر یزد به ۱۰۰ میلیارد ریال بودجه نیاز دارد

یزد -ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان یزد با بیان اینکه برای تکمیل پیست دو و میدانی ورزشگاه بزرگ مرکز استان به ۱۰۰ میلیارد ریال بودجه نیاز است، اظهار امیدواری کرد که با تامین مبلغ مورد نیاز شاهد بهره‌برداری و استفاده از آن در آینده نزدیک باشیم.

مسعود شریعتی روز چهارشنبه در گفت و  گو با ایرنا با اشاره به اینکه تاکنون ۲۵ میلیارد ریال برای ساخت این طرح هزینه شده است، افزود: پیگیری برای جذب بودجه مورد نیاز از منابع ملی و استانی و حتی خیری ادامه دارد.

وی ادامه داد:  بهره‌برداری از این طرح جزو مطالبات ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش دو و میدانی است و تحقق این خواسته آنها نقش مهمی در توسعه ورزش استان دارد.

به گفته این مسئول، این پیست به نحوی طراحی شده است که با افتتاح آن می‌توان میزبان رویدادهای مهم ملی و بین المللی در یزد بود.

ورزشگاه بزرگ یزد به وسعت ۶ هکتار شامل فضاهای روباز و مسقف رشته‌های مختلف ورزشی است.

تعداد مکان‌های ورزشی استان ۲۶۲ مورد و سرانه ورزشی در  ۱۰ شهرستان که مربوط به اداره کل ورزش و جوانان به غیر از سایر دستگاه‌های اجرایی و خصوصی است ۵۷ سانتی مترمربع است.

استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت در سرشماری سال ۱۳۹۵، هم اکنون ۴۸ هیأت ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =