۲۹ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۲
کد خبرنگار: 1451
کد خبر: 83444536
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۵۰۰ بسته مواد غذایی بین نیازمندان شهر یزد توزیع شد

یزد-ایرنا- مدیرکل اوقاف و امورخیریه یزد از توزیع پنج هزار و ۵۰۰ بسته مواد غذایی به مناسبت روز عید غدیر ظهر امروز بین نیازمندان مرکز این استان خبر داد.

حجت‌الاسلام حسین زارع‌زاده در گفت‌ و گو با ایرنا با اشاره به اینکه سنت حسنه اطعام روز غدیر مورد تأکید بزرگان دین اسلام است، افزود: امسال از محل موقوفات غدیر شهرستان یزد اقدام جدیدی صورت گرفت و  با مراجعه به منازل مردم بسته‌های غذایی توزیع شد.

وی ادامه داد: در این راستا با امضای تفاهم نامه‌ای با نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد و از محل موقوفات شهرستان بسته‌های غذایی آماده و توسط خادمیاران بین مردم در مناطق محروم و کمتر برخوردار توزیع شده است.

زارع‌زاده افزود: در این اقدام از پنج هزار و ۵۰۰ بسته غذایی، چهار هزار مورد از محل موقوفات و بقیه به همت خادمیاران تهیه گردید که توسط ۵۰ خودرو  و در چهار منطقه محروم و کمتر توسعه‌ یافته شهر یزد و در ۵۰ مسیر توزیع شد.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه یزد با اشاره به توزیع این تعداد بسته‌های غذایی بین ۲ هزار خانوار مناطق یادشده یادآور شد: ۱۵۰ موقوفه به عید غدیر مربوط می‌شود، تعدادی از این موقوفه‌ها متصرفی است که اوقاف آن را مدیریت می‌کند و تعدادی هم غیرمتصرفی است و متولی خاص دارد و در مناسبت‌های مختلف این طرح اجرا می‌شود.

۷۵۳۷ / ۲۰۴۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =