کودکان و نوجوانان سازندگان فردای این سرزمین پرگوهرند

تهران- ایرنا- رییس سازمان امور سینمایی و سمعی بصری در پیامی به جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان نوشت:‌ کودکان و نوجوانان سازندگان فردای این سرزمین پرگوهرند و سینما می‌تواند در شکل پذیری افکار، آرمان‌ها و رویاهای آنان، ایفاگر نقشی به‌سزا و بی‌بدیل باشد.

«حسین انتظامی»، رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی بصری همزمان با آغاز سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در پیامی ابراز امیدواری کرد سینمای کودک و نوجوان، با ساخت و عرضه مناسب آثاری شایسته و درخور، مسیر رشد و شکوفایی در کشور را رونق و طراوت ببخشد.
وی در این پیام با بیان اینکه اهمیت کودکان و نوجوانان در جامعه بر کسی پوشیده نیست، نوشت:‌ کودکان و نوجوانان سازندگان فردای این سرزمین پرگوهرند و سینما می‌تواند در شکل پذیری افکار، آرمان‌ها و رویاهای آنان، ایفاگر نقشی به‌سزا و بی‌بدیل باشد.
انتظامی یادآورشد: انتظار از سینمای کودک و نوجوان این است که با ساخت و عرضه مناسب آثاری شایسته و درخور، مسیر رشد و شکوفایی در کشور را رونق و طراوت ببخشد و جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان بتواند اشتیاق مخاطبان را در ایران و جهان افزون کند.
رئیس سازمان امور سینمایی در این پیام برای  فعالان و کنشگران سینمای کودک و نوجوان که پذیرای سهمی در این بالندگی و آینده‌سازی شده‌اند توفیق و کامیابی آرزو کرده است.
سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۸ مرداد تا چهار شهریورماه ۱۳۹۸ (همزمان با عید سعید غدیر خم) برابر با ۱۹ تا ۲۶ آگوست ۲۰۱۹ در دو بخش «ملی» و «بین المللی» به دبیری علیرضا تابش در شهر اصفهان برگزار می‌شود.  
 سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان هم سال گذشته به دبیری علیرضا رضاداد ۸ تا ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =