افزون بر ۶۰۰ سبد موادغذایی غدیریه میان نیازمندان نوک‌آباد خاش توزیع شد

زاهدان - ایرنا - مدیر کمیته امداد نوک‌آباد خاش سیستان و بلوچستان گفت: خیران تهرانی در ادامه کمک‌های انسان دوستانه به مردم محروم و اقشار نیازمند این بخش در روز عید غدیرخم افزون بر ۶۰۰ بسته موادغذایی را میان نیازمندان توزیع کردند.

علیرضا ریگی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ۳۰۰ پرس غذای گرم و اهدای ۶۰۰ سبد موادغذایی از طرف خیران به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد نوک‌آباد در عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت نیز توزیع شد.

وی بیان کرد: همه ساله در ایام و مناسبت‌های مختلف مانند ماه مبارک رمضان، اعیاد ملی و مذهبی و جشن‌های نیکوکاری و عاطفه‌ها و غیره شاهد حضور پرنگ خیران تهرانی برای کمک به اقشار نیازمند منطقه هستیم.

مرکز آموزش ۰۸ و تیپ مستقل ۲۸۸ زرهی ارتش نیز به مناسبت عید غدیر ضمن برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب غدیر، اقدام به برپایی ایستگاه‌های صلواتی و ویزیت رایگان بیماران در قالب طرح مردم‌داری و مردم‌یاری ارتش کردند.

سرهنگ حسین محمدشفیعی فرمانده تیپ مستقل ۲۸۸ زرهی ارتش گفت: طرح‌های مردم‌یاری و مردم‌داری ارتش از ابتدای امسال تاکنون در قالب ایستگاه‌های سلامت، شناسایی محرومان و توزیع اقلام فرهنگی و تحصیلی و سبدهای مواد غذایی  در نقاط مختلف این شهرستان به اجرا در آمده است.

به همت نیروهای ولایی سپاه نیز آسمان شهر خاش نورافشانی شد و اقشار مختلف مردم با سادات در این شهرستان دیدار کردند.

۷۳۱۰**۶۰۸۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =