۲۹ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۵
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83444365
۰ نفر

برچسب‌ها

 زورخانه خلخال تکمیل می‌شود

اردبیل _ ایرنا _ سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: عملیات اجرایی احداث زورخانه این شهرستان با تخصیص بخشی از اعتبار مورد نیاز از محل اعتبارات استانی تکمیل می‌شود.

به گزارش ایرنا، ایوب طالب‌پور روز سه‌شنبه در جشن عید غدیرخم در زورخانه خلخال افزود: ساخت زورخانه این شهر از ۲ سال پیش آغاز شده اما  به علت نبود اعتبار پس از اجرای ۱۰ درصد متوقف شده است. 

او  اضافه کرد: در سال جاری چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های استان برای ادامه عملیات اجرایی این پروژه تخصیص یافته و برای تکمیل و بهره‌برداری به ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی با بیان اینکه پروژه احداث زورخانه خلخال با تغییر کاربری به خانه تکواندو در مجموعه ورزشی پوریای درحال اجراست، اظهارداشت: احداث زورخانه این شهر به درخواست اعضای هیات ورزش های پهلوانی و زورخانه‌ای در محلی دیگر در حال ساخت است.

طالب‌پور همچنین از تامین اعتبار برای ادامه و تکمیل عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای طولش از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد و افزود: تکمیل این پروژه ورزشی یکی از خواسته‌های به حق اهالی ورزش‌دوست این روستا می‌باشد.

او اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه نیز از چند سال پیش آغاز و به علت نداشتن اعتبار با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیمه‌کاره رها شده بود که با تامین اعتبار جدید زمینه برای تکمیل و بهره‌برداری آن فراهم شده است.

در این مراسم ورزشکاران هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خلخال به انجام حرکات پهلوانی پرداخته و در پایان با اهدای جوایزی از همه ورزشکاران این هیات تجلیل شد.

۷۱۱۹/۶۰۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =