ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال تمام محورهای شمالی کشور

تهران – ایرنا - مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد که ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال تمام محورهای شمالی کشور وجود دارد و تردد نیمه روان نیز در آزاد راه تهران ـ کرج ـ قزوین برقرار است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور در حال حاضر به‌ استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع، ‌مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به‌ روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۳۲ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۸ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا۲۰ و کمترین تردد بین ساعات چهار تا پنج صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی

بر اساس اطلاعات دریافتی از دوربین های نظارتی، ترافیک در جاده‌ چالوس مسیر جنوب به شمال حد فاصل ابتدای محور تا ارنگه سنگین گزارش شده است.

همچنین ترافیک در حد فاصل خوزنکلا تا سد امیرکبیر، دره ده، تونل کندوان، پل زنگوله و سیاه بیشه نیمه سنگین است.

ترافیک در جاده هراز مسیر جنوب به شمال، مشا، امامزاده هاشم، حد فاصل پلور تا بایجان در اکثر مقاطع سنگین گزارش شده است.

آزاد راه قزوین ـ رشت حد فاصل منجیل تا رودبار، عوارضی امامزاده هاشم ترافیک سنگین است.

در جاده فیروزکوه نیز در مسیر جنوب به شمال، محدوده گیلاوند ترافیک نیمه سنگین است.

مرکز مدیریت راههای کشور ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه تهران ـ کرج ـ قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت، گزارش کرد.

همچنین جاده قلعه پل دختر ـ خرم آباد، شهداد ـ شهبندان مسدود است و محدودیت تردد در کمربندی دهلران مسدود و تردد از داخل شهر امکان پذیر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =