۲۹ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۷
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83444075
۰ نفر

برچسب‌ها

اخطار سرپرست ماشین سازی تبریز به آبی پوشان

تهران - ایرنا - سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: در صورتی که باشگاه استقلال به تعهدات خود نسبت به انتقال «داریوش شجاعیان» عمل نکند پنجره نقل و انتقالات این باشگاه در نیم فصل دوم بسته خواهد شد.

«هوشنگ نصیرزاده» سرپرست جدید باشگاه ماشین سازی تبریز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه باشگاه استقلال مدت هاست به این موضوع توجهی ندارد و به نظر می رسد از کنار آن به آسانی گذشته است،  افزود: شکایت ماشین سازی از استقلال بسیار جدی است، ما به نحوه برخورد این باشگاه با مشکل بوجود آمده توجهی نداریم. تنها بدنبال احقاق حقوق قانونی خود بوده و مساله شکایت ازاین باشگاه پرطرفدار را پیگیری و بزودی رای محکومیت این باشگاه  را از فدراسیون فوتبال خواهیم گرفت.
به گفته وی چنانچه باشگاه استقلال به تعهدات خود پایبند نباشد با این شکایت  پنجره نقل و انتقالات این باشگاه در نیم فصل بسته و آنان محروم خواهند شد.
سرپرست باشگاه ماشین سازی تبریز ادامه داد: البته که ما راضی به محرومیت نقل و انتقالات بازیکنان این تیم نیستیم اما اگر چاره ای نداشته باشیم این کار را خواهیم کرد.

 در لیگ برتر بازی آسان وجود ندارد
ماشین سازی در نخستین دیدار خود در نوزدهمین دوره لیگ برتر در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز از آبی های پایتخت پذیرایی می کند، نصیرزاده درباره این دیدار گفت: معتقدم تمامی دیدارهای لیگ برتر سخت و بازی آسانی در آن نداریم از این رو دیدار ما با استقلال نیز سخت و دشوار خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در فصل گذشته شناسایی تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی و همچنین تیم های سقوط کننده به لیگ دسته یک کار دشواری نبود اما در فصل جاری این مساله دشوار شده است. در این فصل بیشتر تیم ها در قامت مدعی بسته شده اند و این رقابت در این را دشوار و نزدیک تر از قبل خواهد کرد.

به گفته وی،  تنها تفاوت لیگ جاری با لیگ گذشته برای تیم ماشین سازی نیز به قرعه کشی و چیدمان دیدارها باز می گردد. دیدارهای ابتدایی ماشین سازی در فصل گذشته آسان و دیدارهای پایانی دشوار بود که در فصل جاری این مساله کاملا برعکس شده است.
وی در پاسخ به این سووال که آیا تیم شما هم مدعی کسب عنوان قهرمانی است تاکید کرد: از اعتبار این باشگاه در فصل جاری دفاع خواهیم کرد.

نصیرزاده درباره تمرینات آماده سازی پیش فصل تیم ماشین سازی نیز عنوان کرد: با توجه به تعویق چند باره زمان آغاز لیگ برتر، فرصت بیشتری برای آماده سازی در اختیار داشتیم و با آمادگی کامل لیگ را آغاز خواهیم کرد.
ماشین سازی تبریز در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل با نتیجه پر گل ۴ برصفر مغلوب استقلال شد.

سرپرست ماشین سازی یادآور شد: دیدارهای دوستانه با دیدارهای رسمی کاملا متفاوت است،  از این رو نتایجی که در رقابت های تدارکاتی کسب می شود لزوما در دیدارهای رسمی  بدست نمی آید ما با تمام قدرت به دیدار استقلال خواهیم رفت.
وی درباره «رسول خطیبی» سرمربی جدید ماشین سازی تبریز نیز گفت : خطیبی مربی حرفه ای است و بر کارش تسلط دارد و در زمانی که ۸ بازیکن از تیم جدا شدند با درایتی که به خرج داد جای خالی آنان را با جذب بازیکنان مناسب پر کرد.
نصیرزاده در پایان رقابت های فصل هجدهم لیگ برتر از ماشین سازی جدا شد اما با توجه به بیماری «جمشید خطیبی» مدیرعامل این باشگاه یک بار دیگر مسئولیت این باشگاه را برعهده گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =