۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۱
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83444030
۰ نفر
سفر تیم ملی تیراندازی به تاخیر افتاد

تهران- ایرنا-در حالی که قرار بود تیم ملی تیراندازی ایران امشب به منظور حضور در مسابقات جام جهانی عازم ریو شود اما این سفر ۴۸ ساعت به تاخیر افتاد.

روز گذشته مراسم بدرقه تیم ملی تیراندازی برگزار شد تا ۱۰ زن و مرد تیرانداز در رشته تفنگ و تپانچه امروز همراه با کادر فنی راهی برزیل شوند.

در حالی که قرار است چهارمین مرحله مسابقات جام جهانی تیراندازی با حضور ۵۱۸ ورزشکار از ۶۶ کشور از چهارم شهریور ماه آغاز شود، خبر لغو سفر تیم ملی تیراندازی به دلیل تهیه نشدن بلیت برای تیم شنیده می شود.

الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ،  در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: دلیل لغو سفر را نمی دانم، اما همه تیراندازان به خانه بازگشتند.

وی افزود : قرار بود ساعت ۱۸ و ۳۰ همه تیراندازان و کادر فنی در فدراسیون واقع در آزادی جمع شوند و با اتوبوس راهی فرودگاه شویم اما محمد ژائر رضایی مربی تیم ملی از ورزشکاران خواستند تا به منزل بازگردند.

 هاشمی خاطرنشان کرد: برای مطلع شدن از دلیل لغو این سفر وارد فدراسیون شدم اما کسی در فدراسیون نبود که بتوانم از وی جویای دلیل لغو سفر شوم.

با این حال سعید مرادی مدیر امور بین الملل فدراسیون تیراندازی در گفت و گو با ایرنا در خصوص لغو سفر تیراندازان به چهارمین مرحله جام جهانی گفت: قرار بود تیم ۶ روز پیش از شروع مسابقات در برزیل باشد و تمرینات خود را با خرید فشنگ از میزبان در این کشور ادامه دهد اما به دلیل اختلال در پروازهای شرکت هواپیمایی ترکیه‌ای، این پرواز با ۴۸ ساعت تاخیر یعنی ساعت ۲۳ روز چهارشنبه انجام خواهد شد.

وی دلیل اعزام زودتر بازیکنان به برزیل را هماهنگی بدن ورزشکاران با تغییرات ساعت و آب و هوای کشور میزبان عنوان کرد و افزود: با وجود تلاش های ما به دلیل اختلالات در برنامه پروازها، این برنامه با ۴۸ ساعت انجام خواهد شد.

مسابقات تیراندازی جام جهانی، چهارمین مرحله از این رقابت هاست که در سال ۲۰۱۹ برگزار شده است و آخرین مرحله توزیع سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز محسوب می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =