۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۳
کد خبرنگار: 2055
کد خبر: 83443967
۱ نفر

برچسب‌ها

سینماهای جهان در اختیار پسران خوب و بد!

تهران-ایرنا- پسران خوب، رتبه نخست سینماهای جهان را از پسران بد گرفتند.

این هفته در فهرست فروش فیلم‌ها، پسران خوب، گوی سبقت را از پسران بد در سریع و خشن، گرفت و به فیلم نخست فروش هفتگی تبدیل شد.

پسران خوب (good boys)، در اولین هفته اکران خود در جایگاه نخست فیلم‌های هفته قرار گرفت. این فیلم با فروش ۲۱ میلیون دلاری در آمریکا و ۲۳ میلیون دلاری در جهان، پرفروش ترین فیلم هفته شد.

پسران خوب، فیلمی نوجوانانه در ژانر کمدی ماجرایی و درباره پسربچه‌ای است که پس از دعوت به یک مهمانی ویژه برای این که بداند باید در مهمانی چگونه رفتار کند، به کمک دوستانش از پهباد پدرش استفاده می کند تا مردم خیابان را زیر نظر بگیرد، در این راه، پهباد آسیب می‌بیند و حالا این پسران خرابکار باید تا از آمدن پدر به خانه، پهباد را تعمیر کنند و در جایش قرار بدهند، ماجراجویی پسرها از اینجا آغاز می‌شود.

پسران خوب ساخته لی آیزنبرگ، جن استوپینسکی است و بازیگرانی چون جیکوب ترمبلی، مالی گوردون و ویل فورته در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

در مقام دوم فیلم‌های هفته، شاو و هابز از مجموعه سریع  و خشن قرار دارد که در هفته گذشته و هفته سوم اکران در سینماهای جهان، با فروش ۱۴ میلیون دلاری به فروش جهانی ۴۳۷ میلیون دلاری رسید.

شیر شاه نیز در مرتبه سوم فروش هفتگی، با فروش ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار دلاری در هفته پنجم نمایش، به فروش جهانی یک میلیارد و ۴۳۵ میلیون دلار رسید.

انیمیشن پرندگان خشمگین۲، (The Angry Birds Movie ۲) چهارمین فیلم در اکران هفتگی است که نخستین هفته نمایش در سینماها را می‌گذراند.

در قسمت دوم پرندگان خشمگین، جنگ بین خوک ها و پرنده‌ها ادامه دارد و جنگ هر دو را کلافه کرده است اما با شلیک شدن یک گلوله یخی بزرگ و مرگبار، از یک منبع ناشناخته ماجرا شکل دیگری می‌گیرد، خوک‌ها متوجه می‌شوند که جزیره سومی متعلق به عقاب‌ها وجود دارد که تا کنون همه از وجود آن بی خبر بودند. صلح ناخواسته ای بین پرندگان و خوک ها روی می دهد و تیمی تشکیل می دهند تا برای کشف موضوع به جزیره عقاب‌ها بروند.

این انیمشین با کارگردانی توروپ ون اورمان و با صدا پیشگی جیسون سودیکیس، جش گد، بیل هیدر، دنی مک‌براید، پیتر دینکلیج، لزلی جونز، ریچل بلوم، استرلینگ کی براون، اوگینو دربز، پیت دیویدسون، بابی موینیهان، زک وودز، آکوافینا، لیل رل هاوری، داو کامرون، بک بنت و بروکلین پرینس، ساخته شده است.

پرندگان خشمگین ۲ با فروش هفتگی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به فروش کلی ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار رسید.

قصه‌های ترسناک برای خواندن در تاریکی، در رتبه پنجم فروش هفتگی، دومین هفته نمایش خود را با فروش ۱۰ میلیون دلاری، به فروش جهانی ۵۴ میلیون و ۳۴۱ هزار دلار رسید.

در ادامه این لیست، پنج فیلم دوم فهرست فروش هفتگی به این ترتیب اعلام شده است:

۴۷ متر پایین، (۴۷ Meters Down: Uncaged) هفته اول نمایش، فروش هفتگی و کلی ۹ میلیون دلار

دورا و شهر گمشده طلا، هفته دوم نمایش، فروش هفتگی ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار و فروش جهانی ۴۴ میلیون و ۶۰۹ هزار دلار

روز روزگاری در هالیوود در هفته چهارم نمایش با فروش هفتگی ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار و فروش جهانی  میلیون دلار

کور شده با نور (Blinded by the Light)، هفته اول نمایش، فروش هفتگی و کلی ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار دلار

هنر مسابقه رانندگی در باران در هفته دوم نمایش با فروش هفتگی ۴ میلیون و ۴۰۳ هزار دلار و فروش جهانی ۱۷ میلیون و ۹۲۸ هزار دلار

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =