صحبت‌های بازیکن حریف ایران در جام‌جهانی درباره بسکتبال ایران

تهران- ایرنا- بازیکن بلند قامت تیم ملی بسکتبال اسپانیا در گفت و گویی درباره حریفان کشورش در جام جهانی صحبت کرده و ایران را تیمی قدرتمند توصیف کرده‌است.

تیم ملی بسکتبال اسپانیا در گروه سوم جام جهانی ۲۰۱۹ با ایران، پورتوریکو و تونس رقابت می‌کند. این تیم که یکی از مدعیان جام به حساب می‌آید و به نظر نمی‌رسد در مرحله گروهی کار دشواری داشته باشد. با این حال بازیکن بلند قامتش معتقد است حریفان دشواری دارند.

ویلی هرنه‌گومز سنتر تیم ملی بسکتبال اسپانیا در گفت و گو با سایت فدراسیون جهانی درباره حریفان تیم کشورش در جام جهانی اظهار داشت: گروه خوبی داریم و هر کدام از این تیم‌ها می‌توانند به مرحله بعدی صعود کنند. در مسابقه‌ای به سطح جام‌جهانی باید به همه حریفان احترام گذاشت و آنها را دست کم نگرفت. باید با بهترین شرایط به مصاف حریفان رفت چرا که تمام تیم‌ها با قدرت کامل وارد زمین می‌شوند.

این بازیکن ادامه داد: ما یکی از تیم‌های خوب جهان به حساب می‌آییم و تمام حریفان می‌خواهند برابر ما برنده باشند و انگیزه دارند. ایران، پورتوریکو و تونس تیم‌های خوبی هستند و برای بهترین نتیجه و خوشحال کردن مردم کشورشان راهی چین می‌شوند.

ملی‌پوش بسکتبال اسپانیا بیان کرد: این تیم‌ها می‌خواهند راهی مرحله دوم شوند. آنها می‌خواهند با انجام کارهای بزرگ و پیروزی برابر حریفان بزرگ شگفتی‌ساز شوند و ما نمی‌خواهیم یکی از این تیم‌ها باشیم که برابرشان شکست می‌خوریم. ما به دنبال کسب سه برد در مرحله مقدماتی هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =