ملی‌پوش بسکتبال ایران: حامد حدادی پادشاه بسکتبال ایران است

تهران- ایرنا- بازیکن دو رگه تیم ملی بسکتبال ایران با تمجید از قدرت و توانایی‌های حامد حدادی، این ستاره کشورمان را پادشاه بسکتبال ایران معرفی کرد.

مایک رستم‌پور ملی‌پوش دورگه تیم ملی بسکتبال درباره اولین حضورش در تیم ملی ایران اظهار داشت: حس خوبی دارم و هم تیمی‌ها و کادر فنی تیم ملی کمک زیادی کردند تا با شرایط آشنا شوم. هم‌اکنون نیز از صمیم قلب خوشحالم که می‌توانم به همراه تیم ملی راهی جام جهانی چین شوم.

وی درباره کری‌خوانی یکی از بازیکنان تیم دالاس که گفته بود تیم ملی کشورش یعنی تونس قصد دارد بهترین تیم آفریقایی در جام جهانی شود، گفت: به نظرم بهتر است منتظر شروع جام‌جهانی باشیم. در چین یکدیگر را می‌بینیم.

بازیکن ایرانی – آمریکایی تیم ملی بسکتبال درباره شرایط خودش بیان کرد: من سال‌ها است که در لیگ‌های مختلف بسکتبال بازی می‌کنم و از این بابت تجربه خوبی دارم. درست است که برای اولین‌بار به ترکیب تیم ملی رسیده‌ام اما بازیکن بی‌تجربه‌ای نیستم و تلاشم را می‌کنم که عملکرد مطلوبی به نمایش بگذارم.

ملی‌پوش بسکتبال درباره برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی در مسیر جام‌جهانی ۲۰۱۹ تصریح کرد: ما یک کمپ عالی در اروپا داشتیم و توانستیم بازی‌های خوبی انجام بدهیم. در این مسابقات حامد حدادی هم کنار ما بود. از رهبری حامد حدادی استفاده کردیم.

وی افزود: حدادی ۱۰، ۱۵ سال است که تیم ملی را رهبری می‌کند و می‌داند چگونه این کار را انجام بدهد. او پادشاه بسکتبال ایران است و از این بازیکن تبعیت می‌کنیم. این کمپ‌ها فرصت خوبی بود که بتوانیم همه با یکدیگر هماهنگ شویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =