۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۰
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83443348
۰ نفر

برچسب‌ها

«من تاجی‌ام» یا «بنیامین اند میم»

تهران- ایرنا- با آغاز شهریورماه تعداد محدودی نمایش به برنامه تماشاخانه‌ها اضافه می‌شوند و بسیاری نیز صحنه را ترک می‌کنند.

نخستین هفته از شهریورماه که آخرین هفته پیش از ماه محرم امسال است، نمایش‌های بسیاری به اجرای خود پایان می‌دهند.

نمایش‌هایی که به صحنه اضافه می‌شوند

- نمایش بنیامین اند میم به کارگردانی هیوا امینی و نویسندگی هیوا امینی و رضا غیور ۲ تا ۱۲ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در عمارت روبرو میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش من تاجی ام به نویسندگی و کارگردانی محمد زعفرانی تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه خواهد رفت.

- نمایش تنها خدا حق دارد بیدارم کند نوشته محمد چرمشیر و کارگردانی محمد عاقبتی از ۳ شهریورماه تا ۱۲ مهرماه در تئاتر شهر اجرا خواهد داشت.

- نمایش​​​ رگ به کارگردانی ایوب آقاخانی و نویسندگی ویدا دانشمند، ایوب آقاخانی و فرهاد امینی از ۴ شهریورماه تا ۱۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن چارسو تئاتر شهر میزبان مخاطبان می شود.

- نمایش اسکرین شات به نویسندگی و کارگردانی ندا قربانیان از ۱ تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰ در سالن قشقایی تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

- نمایش حق با شماست نوشته لوئیجی پیراندللو و به کارگردانی مهران ایرانی تا شنبه، ۲ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش چند زندگی سگی به نویسندگی و کارگردانی احسان امانی تا ۲ شهریورماه هر شب ساعت ۱۷:۱۵ به مدت ۸۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش به همین سادگی به نویسندگی و کارگردانی مجید صدخسروی تا ۳ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه صحنه آبی به نمایش در می‌آید.

- نمایش کوریولانوس نوشته ویلیام شکسپیر و به کارگردانی مصطفا کوشکی تا ۳ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش شام کوتاه کریسمس به کارگردانی فرزاد باقری و نویسندگی امید طاهری تا ۴ شهریورماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.

- نمایش نیوجرسی به کارگردانی علی هاشمی نیا و نویسندگی علی هاشمی نیا و مصطفی جهانگیرثانی تا ۴ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به نمایش در می‌آید.

- نمایش مرگ دیوانه نوشته کمرون کلیتگارد و به کارگردانی کمال عبدی تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش وحشی به نویسندگی و کارگردانی حسین برفی نژاد از تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش دریم لند به کارگردانی مرتضا جلیلی دوست و نویسندگی صبا نجاتی تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار مولوی به نمایش در می‌آید.

- نمایش کودک مدفون نوشته سام شپارد و به کارگردانی علی پیله ور تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۱۵ به مدت ۷۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش ریچارد سوم اجرا نمی‌شود نوشته ماتئی ویسنی یک به کارگردانی شایان صادقپور تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا اجرا می‌شود.

- نمایش جشن نوشته اسلاومیر مروژک و به کارگردانی نیما آقاخانی تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش کات داگ به نویسندگی و کارگردانی مصطفی فراهانی تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.

- نمایش اژدهای طلایی نوشته رولند شیمِلْفِنیگ و به کارگردانی علی پروشانی تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.

- نمایش اولد سیبروک نوشته وودی آلن کارگردانی امیرمحمد مهاجری تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش پستچی، پابلونرودا به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و نوشته انتونیا اسکارمتا تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش لاموزیکا سوم به کارگردانی جلال تهرانی تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در مکتب تهران اجرا می‌شود.

- نمایش موزه حیات انسانی به کارگردانی فرشته اعظمی و نویسندگی رودابه سرمدی تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به نمایش در می‌آید.

- نمایش قصه مردی که مو نداشت به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کشتگر تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش مردی که می خواست مرد بماند به کارگردانی حامد اویسی طهرانی و نویسندگی افروز فروزند تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

- نمایش دختر یانکی نوشته نیل سایمون و به کارگردانی اشکان زارع تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۵ دقیقه در تماشاخانه سیمرغ به نمایش در می‌آید.

- نمایش یک شب خوش به نویسندگی و کارگردانی رضا حماطی تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه ایران تماشا به صحنه می‌رود.

- نمایش گریزلی به نویسندگی و کارگردانی مهدی زندیه تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۵ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش فرشته تاریخ به نویسندگی و کارگردانی محمد رضائی راد تا ۷ شهریورماه هر شب در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۱۸۰ دقیقه در تماشاخانه ملک به نمایش در می‌آید.

- نمایش دزدان جیبوتیچ به نویسندگی و کارگردانی سید حسام الدین شریفی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت  ۲۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه تتماج به صحنه می‌رود.

- نمایش و او جان من است به نویسندگی و کارگردانی حمید حرا تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۲۰ دقیقه در پردیس تئاتر تهران اجرا می‌شود.

- نمایش جیغ بنفش به کارگردانی وحید ملکی و نویسندگی پیام لاریان از ۳۰ مردادماه تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی مسعود صرامی و پویا سعیدی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۱۱۵ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش مثبت فکر کن به نویسندگی و کارگردانی علی دهبان تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون اجرا می‌شود.

- نمایش زیرزمین به کارگردانی فرزانه دلیر و نویسندگی آرش عباسی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به نمایش در می‌آید.

- نمایش چهاردقیقه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی الهام کردا تا  ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش همان چهاردقیقه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی صابر ابر ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش کارناوال به نویسندگی و کارگردانی میثم مرادی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

- نمایش ماه و پلنگ به نویسندگی و کارگردانی وحید زارعی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۴۵ به مدت ۶۵ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش سگالوفسکی به کارگردانی مهدی کریمی و نویسندگی حامد اسلامی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی اجرا می‌شود.

- نمایش پس از برخورد جسم سخت به سر به نویسندگی و کارگردانی سجاد داغستانی تا ۸ شهریورماه هر شب در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه تماشاخانه آژمان به نمایش در می‌آید.

- نمایش کاریزمای منفی به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی ابراهیمی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۸ دقیقه در تماشاخانه شانو به صحنه می‌رود.

- نمایش در اتاق باد می‌وزد به کارگردانی سجاد تابش و نویسندگی امیر نجفی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون اجرا می‌شود.

- نمایش اشک ها و لبخندها به کارگردانی هادی قضات تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۱۲۰ دقیقه تالار وحدت به نمایش در می‌آید.

- نمایش مایکلفسکی به نویسندگی و کارگردانی حسین ناظمیان پور از ۲۰ مردادماه تا ۸ شهریورماه هر شب ۱۸ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود.

نمایش‌هایی که به اجرای خود ادامه می‌دهند

- نمایش همسایه جهنمی به نویسندگی آیدین آقازاده و کارگردانی تیما قاسمیان تا ۹ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه دا اجرا می‌شود.

- نمایش اتینا به نویسندگی رسول کاهانی و کارگردانی حسین دیردار تا ۹ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش خنده مدوسا به نویسندگی و کارگردانی فاطمه نصرتی تا ۱۰ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن استاد خسرو شکیبایی به صحنه می‌رود.

- نمایش علیه من شهادت نده ۹۰ به کارگردانی حسین حیدری پور و نویسندگی آرمان طیران تا ۱۰ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش شپش به نویسندگی و کارگردانی کوروش نریمانی تا ۱۰ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش نیمه شب به وقت محلی به نویسندگی و کارگردانی ارمغان سلطانی تا ۱۱ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش پیتزا جهان به کارگردانی فرید فرمانبرداری و نویسندگی شهروز فرمانبرداری تا ۱۳ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

- نمایش آناستازیا نوشته فردریش دورنمات و به کارگردانی گروه دومان تا ۱۴ شهریورماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۷۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش ترانزیت یک طرفه به نویسندگی و کارگردانی مهتاب امیرکافی تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش دا به صحنه می‌رود.

- نمایش برادرها می‌میرند به کارگردانی کامبیز نیک‌آمیز و نویسندگی رسول بانگین تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری اجرا می‌شود.

- نمایش جتسیمانی به کارگردانی امیرحسین دوانی و نویسندگی سیاوش پاکراه تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن انتظامی خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.

- نمایش شب به خیر مادر نوشته مارشا نورمن و به کارگردانی فرید سلیمانی تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

- نمایش تصعید به کارگردانی محمد صاحبی و نویسندگی ناهید وثیقی و مصطفی اوصانلوی تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۴۵ دقیقه در کارگاه نمایش تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش بیماری خانواده میم نوشته فائوستو پاراویدینو به کارگردانی الهام شکیب تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش برداشتن به کارگردانی شهاب آگاهی و راهله تعبدی و نویسندگی راهله تعبدی و آبان جهان دارپور تا ۱۹ شهریورماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

- نمایش ستاره شناس نوشته دیدیه ‌ون کولارت و به کارگردانی اصغر نوری تا ۵ مهرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن سایه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

- نمایش پاتریک کلایورت به کارگردانی سحر پرتوی کیان و نویسندگی احسان ناجی و علی رضا قاسمی تا ۸ مهرماه هر شب ساعت ۲۰ فرهنگسرای نیاوران به نمایش در می‌آید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =