قاسمی: فدراسیون رزمی، مدیری برنامه محور می خواهد

تهران - ایرنا - کارشناس ورزش های رزمی کشور گفت: فدراسیون ورزشهای رزمی، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول می طلبد که اولویت نخستش، تقویت هیات های استانی و ایجاد تحول مثبت ساختاری باشد.

«علی قاسمی» با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی، اظهار داشت: نیاز امروز فدراسیون ورزش های رزمی، به عنوان فدراسیونی استراتژیک، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول نزد خانواده بزرگ رزمی ایران است تا با تکیه بر سایر شاخص های مدیریتی و خِرَد جمعی، بتواند تحولاتی مثبت در این فدراسیون ایجاد کند.

وی افزود: متاسفانه بسیاری از چشم اندازهای ایده آل که در مجامع انتخاباتی توسط نامزدهای ریاست فدراسیون مطرح و بر آنها تاکید می شود، پس از انتخاب رییس فدراسیون به اهدافی دست نیافتنی و در حد یک شعار تبلیغاتی تبدیل می شود.

از جمله این‌شعارها، تاکید بر نقش هیات های استانی به عنوان "بازوان توانمند" فدراسیون در تحقق برنامه ها است که به شخصه بر این باورم حتی اگر همین یک وعده انتخاباتی به عنوان کلیدی ترین راهبرد مشارکتی یک فدراسیون تحقق یابد، اثرات بسیار قابل توجهی در نتایج مدیریت چهارساله یک رییس منتخب مجمع داشته و حداقل دستاورد آن، رضایتمندی و شخصیت بخشی به ارکان اصلی یک فدراسیون و در نتیجه جمعیت تحت پوشش است.

قاسمی تصریح کرد: حضور قابل توجه نامزدهای ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی، به وضوح نشان دهنده میل و نیاز به ایجاد تغییر در رویکرد این فدراسیون و ایجاد تحولی مثبت در آن است. امید است اعضای محترم‌ مجمع با در نظر داشتن پیشینه نامزدهای ریاست فدراسیون و نحوه عملکرد آنها، عملگرایی، مقبولیت و صداقت آنها را در انتخاب نهایی خود مورد توجه قرار دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =