برآورده شدن آرزوهای ایتام البرز در آستانه غدیر

کرج - ایرنا - به مناسبت عید سعید غدیر و امامت و ولایت، نیکوکاران و خیرین استان البرز در آئینی با شکوه آرزوهای کودکان یتیم را برآورده کردند.

به گزارش ایرنا، ایتام ۶ تا ۱۲ سال که چندی پیش در قالب دل نوشته آرزوهای خود را به کمیته امداد استان البرز داده بودند در این جشن به آرزوهای خود دست یافتند.

دوچرخه ، تبلت، عروسک و انواع اسباب بازی آرزوهای کوچکی از نظر آدم بزرگ ها بود که امروز به واسطه نوعدوستی و همت بالای خیرین، کودکان بدون سرپرست در این جشن باشکوه با داشتن آنها به دنیایی بزرگ دست یافته اند.

ایتام بی خبر از همه جا در این جشن حضور یافتند اما ناگهان با آرزوهای خود در گوشه ای از سالن مراسم مواجه شدند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز با قدردانی از حضور ۳۰۰حامی ایتام استان البرز در این جشن  که روز دوشنبه برگزار شد،  گفت: مردم البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کل کمیته امداد البرز و همچنین دفاتر امداد امام (ره) شهرهای استان  ضمن دریافت شناسنامه‌های فرزندان معنوی خود در این طرح ثبت‌نام کنند.

محمد محمدی فرد افزود: سال گذشته بیش از ۲۴ هزار حامی با کمک ۱۹۰ میلیارد ریالی به ایتام و فرزندان محسنین زیر پوشش کمیته امداد این استان رتبه دوم کشوری را کسب کردند.

مدیرکل کمیته امداد البرز با دعوت از خیّران برای برآورده کردن آرزوهای ایتام در سامانه آرزوها به آدرس Hamiarezooha.ir یادآور شد: در طول سال مردم نیکوکار می‌توانند با حضور در واحدهای طرح اکرام ایتام و محسنین دفاتر این نهاد در شهرهای استان البرز ضمن دریافت شناسنامه‌های فرزندان معنوی خود در این طرح ثبت‌ نام کنند.

حدود سه هزار یتیم در البرز زیر چترحمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

۸۰۲۹/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =