۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۰
کد خبرنگار: 1433
کد خبر: 83442969
۰ نفر

برچسب‌ها

تاخیر در صدور کارت ملی هوشمند مشکل‌ساز نیست

بوشهر-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: تاخیر در صدور کارت ملی هوشمند برای انجام هیچ کاری مشکل ساز نیست و اقدام به ثبت‌نام برای کارت هوشمند ملی به منزله دریافت آن است و برای دریافت خدمات دستگاه‌های اجرایی مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل ثبت‌احوال استان بوشهر روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: با توجه به اینکه کارت‌های شناسایی ملی قدیمی از ابتدای خردادماه سال جاری از اعتبار ساقط شده است، افرادی که اقدام به دریافت کارت هوشمند ملی نکردند برای دریافت خدمات دستگاه‌های اجرایی با مشکل روبرو می‌شوند.

اسکندر پاسالار اضافه کرد: در زمان حاضر به دلیل برخی مشکلات موجود کارت‌های هوشمند ملی با تاخیر به دست متقاضیان می‌رسد.

وی ادامه داد: پیش از این کارت خام از کشورهای دیگر وارد ایران می‌شد اما برای بومی‌سازی شرکت‌های داخلی در حال کار روی تولید داخلی هستند که بزودی این مشکل حل می‌شود.

پاسالار بیان کرد: مردم نگران تاخیر در دریافت کارت هوشمند ملی نباشند زیرا استفاده از خدمات دستگاه‌های اجرایی و انجام همه معامله‌های قانونی و ثبتی تا زمان دریافت کارت هوشمند ملی با رسید ثبت‌نام و اصل شناسانامه امکان‌پذیر است.

وی گفت: شماره سریال، کد رهگیری و تمام مشخصات در رسید ثبت‌نام مشخص است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

پاسالار افزود: افرادی که رسید ثبت‌نام خود را گم کرده‌اند، با مراجعه و اعلام مفقودی می‌توانند رسید را به صورت رایگان دریافت کنند. 

۷۲۰۸/۶۰۴۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =