۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۱
کد خبرنگار: 2668
کد خبر: 83442964
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار ایلام: توسعه استان مستلزم رسیدن به نگاه مشترک است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با بیان اینکه برای توسعه و رشد استان باید به یک دیدگاه مشترک برسیم، گفت: توسعه همه جانبه و متوازن استان مستلزم همگرایی و همکاری همه بخش ها، گروه های سیاسی و اهتمام مسئولان است.

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در نشست شورای مشورتی توسعه استان اظهار داشت: کارهای بزرگی در ایلام انجام گرفته و کارهای بزرگتری در استان شروع و یا در دست اقدام است که به ثمر نشستن آنها همراهی و همدلی همه دلسوزان استان را می‌طلبد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های انجام گرفته در استان حاصل کار تمامی مسئولان و دلسوزان از گذشته تا حال است، افزود: توسعه‌ همه‌جانبه‌ استان مستلزم همکاری همه‌ی دلسوزان در هر مسئولیت و جایگاهی است.

استاندار ایلام با قدرانی از تمام عوامل و دست اندرکاران در سیل اخیر، پیشگیری را عامل مهمی در عدم تلفات انسانی و خسارت بیشتر مالی عنوان کرد و یادآور شد: بعد از سیل صدای مردم مناطق سیل زده را به گوش مسئولان رساندیم و تا ضمن حضور بیش از ۳۰ هیئت بلند پایه کشوری و لشکری در استان، ایلام را در ردیف ۴ استان سیل زده اصلی در کشور قرار دهند.

سلیمانی دشتکی با اشاره به اعلام خسارت یک هزار و ۷۰ میلیارد تومانی سیل فروردین ماه در ایلام، گفت: از این میزان ۶۴۰ میلیارد تومان به مناطق سیل‌زده استان اختصاص یافت که تا کنون بیش از ۶۰ درصد آن ابلاغ شده است .

وی با بیان اینکه که ایلام تنها با وحدت و همدلی در مسیر توسعه گام برمی دارد، اضافه کرد: امروز خوشبختانه وحدت و همدلی خوبی در استان وجود دارد و کارهای انجام شده و شروع شده حاصل کار همه از گذشته تا حال است .

استاندار ایلام از اهتمام جدی برای به سرانجام رساندن پروژه های اربعین تا پایان شهریورماه خبر داد و گفت: تا اربعین فرصتی نمانده و تمام تلاش خود را بکار بسته‌ایم تا بر اساس جدول زمانبندی به قول و وعده هایی که در این زمینه داده شده عمل شود .

وی در ادامه به سفر رئیس جمهور به استان بعد از اربعین اشاره کرد و تصریح کرد: در این سفر بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود .

استاندار ایلام همچنین ضمن درخواست از همه دلسوزان برای شتاب‌بخشی به چرخ توسعه استان گفت: برای ساختن ایلام توسعه یافته به کمک همه ایلامیان نیاز است .

در این نشست اعضای شورای مشورتی توسعه استان نیز هر کدام نقطه نظرات خود را مطرح و پیشنهاداتی در امر توسعه استان ارائه دادند .

3032/6034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =