۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۰
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83442945
۰ نفر

برچسب‌ها

سفیر نوین آبیک قزوین حریف نماینده گیلان در جام حذفی

رشت - ایرنا - سفیر نوین آبیک قزوین حریف تیم فوتبال سردارجنگل گوراب زرمیخ گیلان در مرحله اول مسابقات جام حذفی کشور شد.

دبیر هیات فوتبال استان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله اول رقابت های فوتبال جام حذفی ۹۸ - ۹۹ کشور قرعه کشی شد که طبق آن سردارجنگل گوراب زرمیخ نماینده گیلان باید به مصاف تیم سفیر نوین آبیک قزوین برود.

فرزاد سیری افزود: در مرحله اول رقابت های فوتبال جام حذفی کشور که اول شهریورماه سال جاری برگزار می شود، قهرمانان استان ها طبق قرعه کشی به مصاف هم می روند که این تیم ها در شش منطقه با هم رقابت می کنند و نماینده گیلان در منطقه چهارم و به مصاف نماینده قزوین می رود.

وی ادامه داد: تیم فوتبال سردار جنگل گوراب زرمیخ پس از انصراف دخانیات گیلان به عنوان نماینده این استان به سازمان لیگ معرفی شد که در بازی نخست میهمان سفیر نوین آبیک قزوین خواهد بود.

سیری بیان کرد: همچنین قرعه کشی مرحله دوم مسابقات روز دوم شهریور ماه با حضور تیم های لیگ دسته دوم و تیم های صعود کرده از مرحله اول برگزار خواهد شد که مسابقات این مرحله ، نهم شهریور  برگزار می شود.

دبیر هیات فوتبال گیلان اضافه کرد: قرعه کشی مرحله سوم جام حذفی کشور نیز دهم شهریور با حضور تیم های لیگ دسته اولی و تیم های صعود کرده از مراحل قبل برگزار می شود و مسابقات این مرحله در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور برگزار خواهد شد که تیم های سپیدرود رشت، ملوان بندرانزلی و داماش از گیلان در این مرحله حضور می یابند. 

به گفته سیری ، مرحله چهارم مسابقات جام حذفی نیز با حضور تیم های لیگ برتری و تیم های صعود کرده از مراحل قبل در روزهای ۳۱ شهریور و اول مهر ماه برگزار خواهد شد که امیدواریم نمایندگان گیلان در رقابت های جام حذفی بدرخشند.

در رقابت های فوتبال جام حذفی کشور در فصل گذشته ، تیم فوتبال داماش گیلان به مرحله نهایی صعود کرد که سرانجام در یک بازی قابل قبول که حواشی زیادی نیز داشت، با نتیجه یک بر صفر مغلوب پرسپولیس شد و عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

۷۲۸۵/۲۰۰۷/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =