۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۱
کد خبرنگار: 2182
کد خبر: 83442920
۰ نفر

برچسب‌ها

مسجد سنگر حفظ ارزش های اسلامی است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه جوانرود گفت: مسجد سنگر حفظ ارزش‌های اسلامی است و حفظ و نگهداری مساجد به ویژه در جامعه امروزی با توجه به هجمه‌های نرم دشمنان امری ضروری است.

به گزارش ایرنا، ماموستا ملا احمد فخری روز دوشنبه در آیین گرامیداشت روز مسجد افزود: مساجد از صدر اسلام تاکنون جایگاه اتکا به خالق و سنگر دفاع از ارزش های الهی و وحدت و انسجام بخشی مسلمانان بوده است.

وی اظهار داشت: اگر مسجد جایگاه واقعی خود را در جامعه پیدا کنند کانونی برای تربیت انسان هایی تأثیرگذار و مومن خواهند بود.

ماموستا فخری نقش مسجد را در خوشبختی دنیا و آخرت انسان یادآور شد و افزود:  اگر حرمت و قداست مساجد و جایگاه سازنده آنها در میان مردم بیشتر شناخته شود زمینه خشنودی خداوند متعال و سعادت بندگان فراهم می شود.

وی اظهار داشت: حفظ و تقویت مسجد با حضور و شکوه مردم حاصل می شود.

امام جمعه جوانرود در ادامه با تاکید بر وحدت و برادری مسلمانان دشمنی های آمریکا و استکبار را یادآور شد و گفت: دشمنان نظام و به‌ویژه آمریکا و ایادی آن، با جنگ سخت نظامی، جنگ نرم، شبیخون فرهنگی، توطئه‌های مختلف، جنگ اقتصادی و تحریم به دنبال این بودند که جلوی روند رو به رشد نظام اسلامی بگیرند اما با اتحاد مردم و مسئولان بارها و بارها متحمل شکست شدند.

ماموستا فخری با بیان اینکه افق پیش روی ایران اسلامی روشن و درخشان است، افزود: تنها راه مقابله با دشمن ایستادگی و اتحاد و انسجام داخلی است.

وی اظهار داشت: به‌طور قطع  توطئه‌ها، تحریم‌ها و فشارها ی دشمنان با ایستادگی ملت ایران نیز محکوم‌ به شکست است.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶  

برچسب‌ها