۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۳
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83442882
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ پایگاه امداد و نجات جاده ای جدید در کردستان راه‌اندازی شد
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: با آغاز فعالیت ۲ پایگاه امداد و نجات جاده ای جدید تعداد پایگاه‌های فعال این استان در سال جاری به ۱۲ مورد رسید.

محمدباقر محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پایگاه ها شامل باقرآباد در جاده سنندج - دیواندره و باشماق در محور مریوان - باشماق است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ پایگاه امداد و نجات جاده ای و یک پایگاه کوهستان در نقاط مختلف استان به مردم و حادثه دیدگان خدمات می دهند، افزود: تمام پایگاه های امداد و نجات جاده ای دارای خودرو ست نجات هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان به خرید سه دستگاه خودرو ست نجات در سال جاری نیز اشاره کرد و یادآور شد: تنها استانی هستیم که هر پایگاه امداد و نجات جاده ای دارای خودرو ست نجات است.

محمدی یادآور شد: برای خرید هر کدام از دستگاه های ست نجات هلال احمر در سال جاری ۱۶ میلیارد ریال هزینهشد که با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، کاری بسیار ارزشمند در راستای امدادرسانی بهتر به مردم است.

وی تاکید کرد: پایگاه امداد و نجات کوهستان آبیدر سنندج نیز فعالیت دارد و در تمام طول هفته و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به حادثه دیدگان کوهستان است.

جمعیت هلال احمر استان کردستان دارای ۱۲ پایگاه امداد جاده‌ای، ۱۰۰ تیم امدادی و بیش از ۲ هزار داوطلب فعال و آماده همکاری در شرایط سخت و بحرانی است.

۷۳۵۵ / ۳۰۳۴ 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =