۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۳
کد خبرنگار: 893
کد خبر: 83442869
۰ نفر

برچسب‌ها

نخستین گروه حجاج اصفهانی بازگشتند

اصفهان- ایرنا- نخستین گروه حجاج اصفهانی روز دوشنبه در میان استقبال مقامات استانی و مسوولان فرودگاه شهید بهشتی اصفهان به این شهر بازگشتند.

مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان در حاشیه مراسم استقبال از این حجاج در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: عملیات پروازهای بازگشت حجاج به این فرودگاه از امروز تا 16 شهریور ادامه دارد.

حسن امجدی با اشاره به این که این حجاج از استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری هستند عملیات بازگشت آنها در 2 مرحله انجام می شود که از امروز تا 31 مرداد کاروان های مدینه بعد و از 14 تا 16 شهریور کاروان های مدینه قبل در قالب 32 پرواز وارد فرودگاه اصفهان خواهند شد.

وی افزود: طی این عملیات پروازی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان میزبان هفت هزار و 695 حاجی در قالب 52 کاروان خواهد بود.

از استان اصفهان ۶ هزار و ۷۶۲ نفر زائر در قالب ۴۷ کاروان به حج اعزام شدند که از این تعداد سه هزار و ۷۹۱ نفر را زائرین زن به خود اختصاص دادند.

 امسال ۸۶ هزار و ۵۵۰ زائر ایرانی در قالب ۵۷۵ کاروان از ۱۹ ایستگاه پروازی راهی عربستان شدند.

فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای ۲ باند به درازا چهار هزار و ۳۹۷ متر و پهنا ۴۵ متر با ۱۰ جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و پایانه پروازهای داخلی و خارجی است.

/6026/2093/6994

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =