۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۴
کد خبرنگار: 2723
کد خبر: 83442826
۰ نفر

برچسب‌ها

390 میلیارد ریال طرح در شهرداری منطقه 9 تبریز افتتاح شد

تبریز - ایرنا - شهرداری منطقه 9 تبریز در آستانه عیدغدیر خم چهار طرح عمرانی را به ارزش 390 میلیارد ریال در شهرک خاوران بهره برداری کرد.

به گزارش ایرنا، این طرح ها که یکشنبه شب با حضور جمعی از مردم و مقام های شهری تبریز افتتاح شدند، شامل دو پارک محله ای با هدف افزایش فضای سبز این منطقه، یک زمین فوتبال با هدف توجه به نشاط و سلامتی شهروندان و یک طرح احداث مسیر به منظور کاهش بار ترافیکی بود.
برای احداث این طرح ها که پارک محله ای سردار شهید حسن باقری افشردی، پارک محله ای یاس، زمین فوتبال خاوران با چمن مصنوعی و همچنین فاز یک باند کند روی بلوار خاوران رمپ ورودی مقابل مجتمع قضائی شهید مدنی از جمله آنهاست، 390 میلیارد ریال هزینه شده است.
شهردار تبریز هم در مراسم افتتاح این طرحها با بیان اینکه شهرداری امسال 20 پارک محله ای را برای تامین نیاز شهروندان در دست احداث دارد، گفت: سال گذشته نیز 15 پارک محله ای برای ایجاد نشاط اجتماعی و فرهنگی در تبریز راه اندازی شد.
ایرج شهین باهر افزود: با تحقق درآمدهای شهرداری امسال بیش از 90درصد طرح های شهرداری تبریز به بهره برداری خواهد رسید.

کلان شهر 1.8 میلیون نفری تبریز دارای 10 منطقه شهرداری است که شهرداری منطقه 9 با دربرگیری شهرک تازه احداث خاوران از جمله آنها می باشد. 

شهرک خاوران در شرق تبریز و در مجاورت شهر باسمنج از جمله مناطق این کلان شهر در پای دامنه های سهند است که می تواند سرریز جمعیت تبریز را در خود جای دهد. 

518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =