شرکت ۲۳ تولیدکننده آذربایجان‌شرقی در نمایشگاه توانمندی‌های عشایر و روستاییان

تبریز - ایرنا - مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: ۲۳ تولیدکننده، ۴ گروه خدماتی و ۱۴ گروه آئینی از ۲۱ شهرستان استان در نمایشگاه توانمندی های عشایر و روستاییان کشور در تهران حضور دارند.

تقی کرمی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه این نمایشگاه از پنج‌شنبه هفته گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است، افزود: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد. 

وی ادامه داد: آذربایجان شرقی در نمایشگاه توانمندی های عشایر و روستاییان کشور در تهران در فضایی به وسعت ۶۰۰ مترمربع به معرفی توانمندی های تولیدی، خدماتی و آیینی خود پرداخته است.

کرمی گفت: در مدت برگزاری نمایشگاه، شاهد استقبال بی‌نظیر مردم بودیم که امیدواریم نتایج مثبت آن را در توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی در استان به زودی شاهد باشیم.

گفتنی است صبح امروز دکتر پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی نیز به همراه دکتر پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از غرفه استان در این نمایشگاه بازدید کرد.

۱۵ نفر از خبرنگاران و عکاسان استان نیز در قالب تور رسانه‌ای به همت روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی از این نمایشگاه بازدید کردند.
۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =