برترین‌های  نخستین روز مسابقات دانش‌آموزان دختر در شهرکرد معرفی شدند

شهرکرد- ایرنا- برترین‌های نخستین روز مسابقات ورزش قهرمانی دانش‌آموزان دختر سراسر کشور در مقطع متوسطه اول در شهرکرد معرفی شدند.

به گزارش ایرنا ، در مسابقات شنا دانش آموزان دختر مقطع متوسطه اول سراسر کشور در ماده ۵۰ متر کرال پشت، یاسمن صادقی از تهران، رومینا میرزایی از البرز و آرمیتا غیاث آبادی از تهران اول تا سوم شدند و در ماده ۱۰۰ متر آزاد، یاسمن صادقی از تهران، صوفیا پاک روان از البرز و نازنین زهرا عبدی از شهرستانهای تهران رتبه های برتر را از آن خود کردند.

در ماده ۲۰۰ متر پروانه، نیایش اسکندری از تهران، نازنین زهرا عبدی از شهرستان تهران و پرنیاز جمالی از البرز مقام های برتررا کسب کردند و در ماده ۱۰۰ متر قورباغه، ماه صنم ذرات بصیر از تهران ،مهلا نواده خزعل از خراسان رضوی و زینب قربانی از خراسان رضوی اول تا سوم شدند.

در ماده ۴۰۰ متر آزاد، ماه صنم ذرات بصیر از تهران، صوفیا پاک روان از البرز و نیوشا بیات از شهرستانهای تهران اول تا سوم شدند و در نخستین روز از مسابقات ورزش دانش آموزی دختر در رشته شنا تیم تهران اول، البرز دوم و خراسان رضوی سوم شدند.

همچنین در  رشته دوومیدانی در ماده پرتاپ وزنه ،بهار واحدی از گلستان، الهه علیزاده از ایلام و آیناز اسکندری از خوزستان اول تا سوم شدند و در ماده پرتاپ نیزه، آرزو عبدالهی از چهارمحال و بختیاری، فرزانه امید از ایلام و حنانه جدید از اردبیل رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند.

در ماده پرتاپ دیسک، زهرا نجفی اشرف آبادی از لرستان، مهشدی عادل از چهارمحال وبختیاری و ستایش مردای از کرمانشاه اول تا سوم شدند.

به گزارش ایرنا، سی امین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان دختر کشور از ۲۶ تا ۳۰ مردادماه در ۳ رشته شنا، دو و میدانی و ژیمناستیک در مقطع متوسطه اول در حال برگزاری است.

۷۳۶۰/۲۰۹۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =