۲۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۳
کد خبرنگار: 2197
کد خبر: 83442718
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته فرهنگی طارم فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های این شهرستان

زنجان - ایرنا - هفته فرهنگی طارم از ۲۸ تا ۳۱ مرداد جاری در چهار نقطه از این شهرستان برگزار می‌شود و هدف از برگزاری این برنامه فرهنگی معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و نیروی انسانی در کنار ایجاد شادی و نشاط در بین مردم است.

فرماندار شهرستان طارم روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: برگزاری هفته فرهنگی از تصمیم‌های مهم استانداری زنجان است که در ۸ شهرستان استان با پوشش صدا و سیما در زمان‌های از قبل تعیین شده برگزار می‌شود و فرصتی است که شهرستانهای استان توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را در بخش‌های مختلف معرفی کنند.
ستار صفری اظهار داشت: هفته فرهنگی شهرستان طارم همزمان با شب عید سعید غدیر خم از ۲۸ مرداد در شهر آببر، مرکز شهرستان طارم آغاز و سپس در سه نقطه دیگر از شهرستان به مدت چهار شب برگزار خواهد شد و ضروری است مدیران دستگاه‌های اجرایی با همه توان و ظرفیت‌های بالقوه شهرستان را در این برنامه ها ارائه دهند.

فرماندار طارم عنوان کرد: اطلاع رسانی‌های لازم توسط رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی برای حضور حداکثری مردم نقاط مختلف شهرستان در این برنامه ها انجام شود تا شرکت کنندگان در این برنامه لحظات شاد و متفاوتی را در کنار هم تجربه کنند.
وی با اشاره به اینکه متولیان برگزاری این برنامه در شهرها، شهرداری‌ها و در بخش‌ها، بخشداری‌ها خواهند بود، خاطرنشان کرد: باید طی یک برنامه ریزی و هماهنگی مناسب همه ظرفیت‌های تاریخی، گردشگری، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و مشاهیر شهرستان طارم را معرفی کنیم و شور و نشاط عمومی را با استفاده از این برنامه افزایش دهیم.
صفری اظهار داشت: همه دستگاه‌ها و مدیران آنها وظیفه دارند با استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شهرستان و همچنین ایده های نو، برنامه هایی در شان مردم شهرستان طارم برگزار کنند.
وی تاکید کرد: مردم شهرستان طارم علاقه زیادی به برنامه های فرهنگی دارند و برنامه "طارم گئجه لری" از جمله برنامه های فرهنگی شاد و مفرح در شهرستان است که مدت سه سال است با استقبال بالای مردم طارم برگزار می شود و قصد داریم اجرای چنین برنامه هایی را در شهرستان در جهت افزایش شور و نشاط اجتماعی افزایش دهیم.
به گزارش ایرنا، محل‌های برگزاری برنامه‌های هفته فرهنگی شهرستان طارم در پارک لاله شهر آببر، محوطه دبیرستان شهید فتح الله جمشیدی شهر چورزق، محوطه دبستان شهید غلامی درام ومحوطه شرکت گیلوان زیتون در گیلوان خواهد بود.

شهرستان طارم با ۴۷ هزار نفر جمعیت (حدود ۵ درصد جمعیت و ۱۰ درصد مساحت استان زنجان) در ۹۰ کیلومتری شمال شرقی زنجان واقع شده و با استان‌های قزوین، اردبیل و گیلان همسایه است.
۹۸۸۶/۶۰۸۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =