۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۱۲
کد خبرنگار: 2843
کد خبر: 83442590
۰ نفر

برچسب‌ها

پاکسازی درختان محوطه اطراف پاسارگاد

شیراز- ایرنا- مردم و مسئولان بخش پاسارگاد با هدف جلوگیری از آتش‌سوزی‌های احتمالی درختان اطراف مجموعه میراث جهانی پاسارگاد را پاکسازی کردند.

بخشدار پاسارگاد به خبرنگار ایرنا گفت:پاکسازی این منطقه یکشنبه با حضور اعضای ادارات میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان،منابع طبیعی و آبخیزداری و محیط زیست،امام جمعه بخش پاسارگاد،شوراهای اسلامی بخش،شهرداری ،دهیاری ها ،حوزه موسی بن جعفر و بسیج عشایر و عموم مردم صورت گرفت.
سجاد عزیزی افزود:این اقدام افزون بر هدف جلوگیری از خطرات احتمالی آتش سوزی درختان به منظور زیباسازی پیرامون مجموعه میراث جهانی پاسارگاد صورت گرفت.
وی ادامه داد: همچنین با این اقدام ،مردم پاسارگاد و شهر مادرسلیمان این بخش با نظافت و پاکسازی درختان محورهای ورودی بخش در اطراف مجموعه میراث جهانی پاسارگاد، آماده میزبانی مناسب از مسافران شهریور شدند.
بخشدار پاسارگاد گفت: در این ایام و عبور انبوه مسافران از بخش پاسارگاد که در مسیر ارتباطی شیراز -اصفهان واقع است ،فرصت بسیار مطلوبی برای معرفی جاذبه های گردشگری،صنایع دستی،قابلیت ها و توانمندی های این بخش است.
محمد نصیری حقیقت رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان پاسارگاد هم گفت: ارائه تصویری خوب و زیبا از پیرامون مجموعه میراث جهانی پاسارگاد،میتواند ذهنیت مثبتی از این بخش در ذهن گردشگران ایجاد کند.
شهرستان پاسارگاد به مرکزیت سعادتشهر حدود ۱۱۰ کیلومتری شمال شیراز است.
۱۸۷۶ 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط