نامه‌های صادره سازمان سینمایی ۴۸ ساعته منتشر می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان سینمایی در نامه‌ای دستور انتشار ۴۸ ساعته تمامی نامه‌های سازمان ها و نهاد های زیر مجموعه این سازمان سینمایی را ابلاغ کرد.

حسین انتظامی عصر یکشنبه درنامه‌ای خطاب به مدیران سازمان و مدیران عامل موسسات مرتبط با سازمان امور سینمایی اعلام کرد که در راستای توسعه شفافیت که از رویکردهای اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محسوب می‌شود مقتضی‌ست که از نیمه شهریور ماه سال جاری تمامی نامه‌های صادره حداکثر ظرف ۴۸ ساعت منتشر شوند.

بدیهی‌ست که بر اساس (قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات) نامه‌های داری طبقه بندی حفاظتی یا مواردی که شامل حریم خصوصی یا اسرار تجاری هستند در شمول این دستور قرار نمی‌گیرند.

رئیس سازمان سینمایی در پایان این نامه آورده است: بخش‌هایی مانند کد ملی که اطلاعات شخصی به شمار می‌آیند در نسخه منتشره محو شوند.

پیش‌تر نیز انتظامی در نامه‌های جداگانه دستور انتشار خرج کردها و قراردادهای فی مابین این سازمان با سایر موسسات و نهادهای دیگر را نیز صادر کرده بود.

این در حالی‌ست که تمامی اخبار و اطلاعات در کمترین زمان ممکن از طریق سایت سازمان سینمایی و همچنین رسانه های کشور اطلاع رسانی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =