دریافت اضافه کار به شرط حضور در کمپین انتخاباتی ترامپ

تهران- ایرنا- روزنامه واشنگتن پست روز یکشنبه نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در حالی هفته گذشته در مقابل صدها کارگر در تجمع تبلیغاتی پنسیلوانیا حضور یافت که کارگران در صورت شرکت در این مراسم اضافه کار دریافت می کنند.

به گزارش این روزنامه آمریکایی، کارگران شرکت شل در پنسیلوانیا قبل از حضور ترامپ در تجمع تبلیغاتی خود در این شرکت مجبور به انتخاب بودند که در صورت عدم حضور در این تجمع از دریافت اضافه کار محروم می شوند.

به گفته روزنامه واشنگتن پست، اما کارگرانی که تصمیم به حضور در این تجمع را نداشتند در آخر ماه از دریافت اضافه کار محروم می شدند.

کارگران مجتمع پتروشیمی پنسلیوانیا به واشنگتن پست گفتند: کارگران مجبور بودند برای دریافت اضافه کار آخر ماه، ساعت ها در مقابل سخنرانی ترامپ ایستاده و لبخند زنان حرف های وی را تأیید کنند.

ترامپ در این گردهمایی، دستاوردهای خود در دوره ریاست جمهوری اش را در بوق و کرنا کرد و به رقبای دموکراتش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، بشدت تاخت.

وی سرگرم بازدید از مجتمع پتروشیمی پنسیلوانیا متعلق به شرکت شل بود که قرار است رسوبات گاز طبیعی این منطقه را به پلاستیک تبدیل کند.

این تأسیسات در منطقه ای بنا می شود که تشنه سرمایه گذاری و اشتغال است؛ ‌اگرچه منتقدان می گویند این پروژه به بزرگترین آلاینده هوا در غرب پنسیلوانیا بدل می شود.

شرکت شل برای احداث این مجتمع پتروشیمی از معافیت مالیاتی بالا و امتیاز مالی ۱۰ میلیون دلاری برخوردار شد.

در زمان حاضر، پنج هزار کارگر در این پروژه کار می کنند. اما تعداد کارگران دائمی به محض عملیاتی شدن این تأسیسات، به ۶۰۰ نفر کاهش می یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =