۸ هزار یتیم گلستانی تحت پوشش خیرین کمیته امداد هستند

گرگان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت که ۱۷ هزار و ۳۰۰ حامی ایتام در گلستان بیش از هشت هزار فرزند معنوی خود را تحت پوشش قرار می دهند.

اسکندر اسکندری شامگاه یکشنبه در همایش سفیران مهربانی در گرگان اظهار داشت: ۳۰ درصد حامیان این نهاد از استان های دیگر به ویژه تهران هستند و تعدادی از گلستانی های ساکن در کشورهای دیگر هم به صورت مستمر از این ایتام پشتیبانی می کنند.

وی بیان کرد: فرزندانی که در خانواده های تحت پوشش کمیته امداد متولد می شوند، تا ۱۸ سالگی تحت از کمک های این نهاد استفاده خواهند کرد و نیازهای آن های در بخش های گوناگون توسط خیرین، حامیان و کمیته امداد تامین خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان افزود: حامیان گلستانی سال گذشته ۱۴۰ میلیارد ریال در حوزه تحصیل دانش آموزان به ایتام تحت پوشش این نهاد کمک کردند و برای سال تحصیلی پیش رو هم حمایت های خود را تداوم خواهند بخشید.

اسکندری اظهار داشت: کمیته امداد گلستان ۱۲ هزار و ۷۰۰ دانش آموز را تحت پوشش دارد که کمک های خیرین در قالب نوشت افزار، خرید کتاب، بیمه دانش آموزی و بخش های دیگر در اخیار آنان قرار می گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =