ستاد فرمان امام ۲ هزار مسکن ارزان‌ در پاکدشت می‌سازد

تهران – ایرنا- شهردار فرون‌آباد شهرستان پاکدشت اعلام کرد: احداث ۲ هزار واحد مسکونی ارزان‌قیمت توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه در این شهر اجرایی و شروع شده است.

کوروش میرزایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این پروژه با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون‌آباد، وزارت راه و شهرسازی و بانک مسکن در زمینی به مساحت ۳۸ هکتار اجرایی شده است و بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب در حمایت از اقشار کم درآمد در اختیار این افراد قرار می‌گیرد.
وی اظهارداشت: این واحدهای مسکونی براساس طرح ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با در نظر گرفتن امکانات کامل مذهبی، آموزشی و تفریحی از جمله مسجد، ۴ مدرسه، هایپرمارکت و پارک احداث می‌شود.
میرزایی افزود: با هدف توسعه شهر فرون‌آباد و اجرای پروژه های زیربنایی و با کیفیت، پروژه مسکونی دیگری توسط بخش خصوصی در مجاورت این طرح در زمینی به مساحت ۲۳ هکتار و با یک هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی احداث می‌شود.
وی گفت: در این طرح ۸ هکتار فضای سبز، مدرسه، فرهنگسرا و مجتمع های اداری و تجاری ساخته خواهد شد.

میرزایی همچنین از آغاز ساخت پروژه بلوار ۳۵ متری امام خمینی (ره) در این شهر حدفاصل جاده امام رضا (ع) تا جنوب شهر خبر داد.
شهر فرون‌آباد با بیش از ۲۲ هزار نفر جمعیت در ۱۵ کیلومتری جنوب شرق تهران قرار دارد و ورودی شهرستان پاکدشت از سمت تهران محسوب می‌شود.
تهرام/۷۲۵۴/ ۱۰۰۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =