۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83442350
۱ نفر

برچسب‌ها

کالدرون: پرسپولیس آماده شروع پر قدرت لیگ است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه سرخپوشان آماده شروع پرقدرت لیگ برتر هستند، گفت: بازی اول در لیگ برتر سخت است اما بهانه ای برای نبردن نداریم و باید این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

«گابریل کالدرون» در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران است که در سه فصل گذشته به مقام قهرمانی رسیده است. پرسپولیس قهرمان است و باید این قهرمانی را ادامه دهیم. من همیشه عاشق بردن هستم و قول می دهم فوتبال زیبایی را به نمایش بگذاریم.

وی افزود:در این مدت که هدایت پرسپولیس را بر عهده داشته ام از عملکرد بازیکنان پرسپولیس رضایت کامل دارم، آن‌ها با قدرت کارشان را دنبال می کنند و توانسته اند رضایت مرا جلب کنند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس آماده شروع پر قدرت در لیگ برتر است و می خواهیم شروعی خوب در این مسابقات داشته باشیم.

کالدرون تصریح کرد: محمدحسین کنعانی‌زادگان در فهرست مازاد من قرار ندارد. او مدافع جوان و ملی پوش پرسپولیس است که برای آینده تیم مهره ای تاثیرگذار خواهد بود.

وی ادامه داد: در خط دفاعی پرسپولیس نفرات تعیین کننده‌ای داریم که هر کدام از آن‌ها در برنامه‌های من جای دارند. شاید در طول مسابقات یکی از این نفرات محروم و مصدوم نشود و نتواند بازی کند و باید همه آن‌ها در بهترین شرایط قرار داشته باشند.

سرمربی پرسپولیس افزود: پرسپولیس ۱۶ بازیکن اصلی دارد، ۱۱ بازیکن در ترکیب اصلی دارد و پنج نفر بر روی نیمکت می نشینند. سایر نفرات نیز از فهرست خط تیم خورند اما باید توجه داشته باشید فصل پر فراز و نشیبی را پیش رو داریم و همه بازیکنان باید آمادگی شان را حفظ کنند.

کالدرون اظهار داشت: جونیور امشب به ایران خواهد آمد و فردا در تست‌های پزشکی شرکت خواهد کرد. در صورتی که مشکلی نداشته باشد از روز سه شنبه در تنرینات آماده سازی پرسپولیس شرکت می کند.

وی درباره شایعات استعفای ایرج عرب گفت: من از اخبار بی اطلاع هستم و دوست ندارم با خیر شوم. وظیفه من این است که با تیمم و در حیطه مستطیل سبز مشغول به کار شوم و این برای من از اهمیت زیادی برخوردار است و چیزی از بیرون نمی تواند  بر روند آماده سازی تیمم تاثیر بگذارد.

کالدرون تصریح کرد:امکانات مجموعه ورزشی شهید کاظمی خوب است و باید بگویم در ایران تیم‌های بزرگ شرایط خوبی دارند.

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت دروازه بان اول پرسپولیس در هفته اول مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: بیرانوند گلر بسیار خوبی است که جانشین ندارد. رادوشویچ در این مدت تلاش زیادی در تمرینات داشته است و فرصت خوبی در اختیار وی است تا توانایی هایش را نشان دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =