۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۵
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83442287
۰ نفر

برچسب‌ها

غرق شدن جوان ۱۸ ساله در رودخانه کشکان پلدختر

خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدختر گفت: جوان ۱۸ ساله در رودخانه کشکان این شهرستان غرق شد.

آیت فرخ پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا ، اظهار کرد: طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری پلدختر گزارش غرق شدن جوانی ۱۸ ساله اهل و ساکن  روستای سراب حمام از توابع شهرستان پلدختر در رودخانه کشکان اطلاع

رسانی شد.

وی افزود: ستاد فرماندهی عملیات به سرعت ۲ اکیپ از آتش نشانان شهرداری پلدختر را به محل گزارش شده واقع در پیچ ملاوی اعزام و بلافاصله اقدام به گشت زنی در این محدوده کردند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پلدخترگفت: این جوان که امیررضا جودکی نام داشت برای شنا به رودخانه کشکان در محدوده روستای ملاوی رفته بود که به علت ناآشنایی با فنون شنا غرق شد و جان خود را از دست داد .

وی افزود: جسد این جوان توسط غواصان سازمان آتش نشانی شهرداری پلدختر از آب خارج  و به سردخانه بیمارستان امام خمینی (ره)این شهر انتقال یافت.

فرخ پور به شهروندان توصیه کرد:  به دلیل عدم نصب تابلوهای هشدار دهنده و خطر غرق شدن در رودخانه کشکان از شنا کردن در مکان های پر خطر برای گذراندن اوقات فراغت خودداری کنند تا از بروز چنین حوادثی پیشگیری شود.

  /۶۰۶۰/۷۲۷۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =