فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) : اتحاد ملت و نیروهای مسلح انقلاب را بیمه کرد

اهواز - ایرنا- فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: اتحاد نیروهای مسلح و ملت قدرت بازدارنده ایران اسلامی را چندین برابر و انقلاب را بیمه کرده است.

سردار پاسدار محمدرضا یزدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در شهرستان دشت آزادگان در حاشیه آیین اهدای ۷۲ جهیزیه به زوج های جوان اظهار داشت : پس از انقلاب اسلامی تاکنون هیچگاه نیروهای مسلح از بدنه جامعه جدا نبوده و همواره در کنار مردم بوده اند .

وی افزود: دشمن از ارتباط مردم و نیروهای مسلح هراس دارد و همواره به دنبال تضعیف این اتحاد است .

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: در سایر کشورها نیروهای مسلح برای مردم خود خدمت نمی کنند و بیشتر برای منافع حاکمان خود تلاش می کنند در حالی که کشور و نیروهای مسلح ما مستقل بوده و حضور آن ها در بین مردم اتحاد و همبستگی چشمگیری ایجاد کرده است .

وی گفت: دشمن باید بداند که در هر میدانی که مردم نیازمند کمک باشند نیروهای مسلح و به ویژه سپاه پاسداران با تمام ظرفیت خود در صحنه حضور دارد چرا که مردم انقلابی ایران در تمامی عرصه های فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی در کنار نظام خود هستند .

سردار یزدی اظهار داشت : روزی به دنبال تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بودیم اما اکنون ارتش ده ها میلیونی را ساماندهی می کنیم چرا که هر یک از مردم خود را یک بسیجی می‌دانند .

وی همچنین به حضور گروه های جهادی در مناطق سیل زده کشور اشاره کرد و گفت: پس از وقوع سیل در خوزستان و چند استان کشور، نیروهای سپاه محمد رسول الله (ص) در قالب یک هزار گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند و اقدامات موثری در راستای جلوگیری از سیل و کمک به مردم صورت دادند .

وی افزود: باتوجه به شرایط خاص منطقه دشت آزادگان و خسارت های زیادی که به روستاهای این منطقه وارد شده است در حال حاضر نیز ۵۰ گروه جهادی در این شهرستان برای تعمیر و احداث منازل مسکونی مستقر هستند و شبانه روز به مردم خدمت رسانی می کنند .

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: اکنون ۷۰۰ گروه جهادی فعال برای محرومیت زدایی ، کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان کشور مشغول بکار هستند و سعی شده در این زمینه با حمایت های مردم به خسارت دیدگان کمک کنند .

وی گفت: سعی داریم در ماه های آینده با استفاده از ظرفیت جوانان انقلابی تعداد گروه های جهادی را افزایش داده و بتوانیم در طول سال آن ها را در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم اعزام کنیم .

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: جوانان ما با هر خط فکری و سلیقه ای در دوران دفاع مقدس نیز نقش برجسته خود را نشان دادند و اکنون نیز برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند .

۹۵۹۴/۶۰۰۲

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha