اراده انقلابی جوانان هجمه فرهنگی دشمنان را خنثی می‌کند

سمنان- ایرنا- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان گفت: اراده و روحیه انقلابی جوانان هجمه و کینه‌توزی‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی را خنثی و بی‌اثر می‌کند.

سرهنگ محمد حسن سلامی روز یکشنبه در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری افزود: دشمنان برای نابودی ارزش‌های اسلامی و انقلابی کشور در تلاش هستند و با رویکردهای روانی آشوب ذهنی و روانی برای جوانان ایجاد می کنند.

وی خاطر نشان کرد: عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی بدون ایستادگی و مقاومت شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس غیرممکن بود و افتخارآفرینان میهن با اقتدار و وحدت از میهن اسلامی خود دفاع کردند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان ادامه داد: باید با برگزاری آیین‌های متعدد از فراموشی ارزش‌های دینی و اسلامی هشت سال دفاع مقدس جلوگیری کرد و آیین هفته دفاع مقدس باید با شور و معنویت در استان برگزار شود.

سلامی تصریح کرد: اگر مجاهدت و فداکاری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نبود، عزت و سربلندی نصیب کشور نمی شد و آحاد جامعه قدردان جانفشانی‌های این سربازان جان بر کف هستند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان گفت: بازاریان ، جامعه کارگری و دیگر اقشار جامعه برای برگزاری آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سمنان مشارکت کنند، در سال گذشته بیش از سه هزار عنوان برنامه ویژه دفاع مقدس در استان برگزار شد.

در این نشست در ارتباط با برگزاری باشکوه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان سمنان بحث و تبادل نظر شد.

۳۱ شهریور ۱۳۵۹ سال‌روز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نام‌گذاری شده است و  از ۳۱ شهریور تا۶  مهر ادامه دارد.

استان سمنان بیش از سه هزار شهید، هفت هزار و ۶۰۰ جانباز و ۲۴۳ آزاده دارد.

۷۳۳۹/۶۱۰۳

اخبار مرتبط