انقلاب اسلامی در امتداد جریان غدیر است

مراغه - ایرنا - مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه عاشورا گفت: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از بعثت پیامبر (ص)، جریان غدیر و نهضت امام حسین (ع) است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار جعفر رزمی روز یکشنبه در آیین جشنواره مالک اشتر در عجب‌شیر افزود: در جریان انقلاب اسلامی و پیشبرد امور به تعبیر امام و مقام معظم رهبری دست عنایت الهی همواره پشتیبان ملت ایران بوده و لطف الهی شامل حال ملت شده است.
وی ولایت ولی فقیه را ادامه راه امامت ائمه معصومین (ع) دانست و گفت: باوجود شدیدترین تحریم ها، جنگ تحمیلی، فتنه و ترور و برنامه های مختلف دشمن علیه ملت بزرگ ایران، در سایه ولایت فقیه و با اراده و سنت الهی جمهوری اسلامی ایران دست برتر قدرت منطقه، جهان اسلام و حتی جهان است.
جعفر رزمی هدف نهایی انقلاب اسلامی را زمینه سازی برای ظهور صاحب اصلی عالم دانست و تاکید کرد: زندگی در جامعه اسلامی به رهبری ولی فقیه توفیق و افتخار بزرگی است که شامل حال ملت ایران شده است.
مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه عاشورا با بیان اینکه بسیج در همه عرصه ها عامل خیر و برکت بوده است افزود: در هر زمینه ای روحیه بسیجی و اراده جهادی و انقلابی بوده موفق و سربلند بوده ایم.
در این مراسم از ۱۴ نفر از برگزیدگان سومین جشنواره مالک اشتر در سپاه ناحیه شهرستان عجب‌شیر تجلیل شدند.
۳۰۷۷/۷۴۸۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =