۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۹
کد خبرنگار: 2749
کد خبر: 83441733
۰ نفر

برچسب‌ها

برنامه‌‎ریزی سازمان تبلیغات اسلامی برای اجرای گام دوم انقلاب

خرم‎آباد - ایرنا - رییس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: تمامی برنامه های این سازمان مبتنی بر گام دوم انقلاب اسلامی تعریف شده است.

به گزارش ایرنا سید امیر جاوید روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در خرم آباد اظهار داشت: در گام دوم انقلاب باید کارهای فرهنگی بزرگی صورت پذیرد.

وی افزود:برای اینکه کارهای فرهنگی در جامعه تاثیرگذار شوند بایستی برنامه ریزی از حرکت‌های مردمی سرچشمه بگیرد و سازمان تبلیغات اسلامی به این نتیجه رسیده است که باید این سرچشمه‌های مردمی را پیدا کرد که اصحاب رسانه بدلیلر تعامل با مردم بخوبی می توانند مشکلات را بازگو کنند.

به گفته وی هر کدام از خبرنگاران نماینده تعدادی از مردم می باشند و برای نشر خوبی ها در کشور باید تلاش کنند.

جاوید با بیان اینکه اصلی ترین مبلغین اسلام مردم هستند  افزود: باید بریم سراغ مردم رفته و با آنها  گفت و گو کنیم که این مهم یکی از نقش های جدی سازمان در بحث تبلیغ نوین است.

وی همچنین اضافه کرد: اکنون پویش "به عشق مولا" در حوزه های مختلف تهران انجام می شود مردم در فروشگاه معتبر خرید می کنند و توسط هیات های به خانوارهای نیازمند ارایه می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در ادامه این نشست گفت: راهبرد اساسی سازمان مردمی کردن تبیلغات دینی است، مردم باید فصل الخطاب باشند و اصحاب رسانه باید نگاهش مردمی باشد باید صدای مردم باشیم چراکه نظام ما اسلامی است.

حجت الاسلام سعید مهدوی امین ادامه داد: برای افزایش تاثیرگذاری اقدامات سازمان باید از ظرفیت مردم به خوبی استفاده کنیم، در همین راستا برنامه‌های زیادی در حوزه عید غدیر با محوریت مردم  درحال برگزاری است.

وی ادامه داد: از ظرفیت ۶۸۰ استاد دانشگاه و روحانی سرشناس در ایام محرم و صفر استفاده خواهیم کرد که محتوای برنامه‌ها تبیین گام دوم انقلاب خواهد بود.

وی همچنین به واگذار کردن کارهای اجرایی کشور به نسل جوان تاکید کرد.

۳۲۱۰/۶۰۶۰

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =