۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۳
کد خبرنگار: 1172
کد خبر: 83441711
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ آدم ربایی نافرجام در زاهدان و ایرانشهر

زاهدان- ایرنا- .فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از ۲ آدم‌ربایی نافرجام در زاهدان و ایرانشهر خبر داد و گفت: هر ۲ فرد ربوده شده آزاد و تحویل خانواده‌های خود شدند.

رهایی جوان ۳۰ ساله ایرانشهری از چنگال آدم ربایان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان روز یکشنبه با تشریح جزئیات این آدم‌ربایی اظهار داشت: ۱۲ اردیبهشت ماه گذشته در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در شهرستان ایرانشهر بلافاصله تیمی مجرب از ماموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

سردار محمد قنبری افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد جوانی ۳۰ ساله توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در یکی از خیابان‌های ایرانشهر ربوده شده است.

وی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از یک سری تحقیقات میدانی با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی تحقیقات گسترده‌ای را آغاز و هویت آدم‌ربایان را شناسایی و بلافاصله اقدامات لازم برای دستگیری آنان را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: آدم‌ربایان که از شناسایی خود توسط پلیس مطلع شده و عرصه را بر خود تنگ دیدند، فرد ربوده شده را ظهر روز گذشته در یکی از خیابان‌های ایرانشهر رها کرده و از محل متواری شدند.

وی با اشاره به اینکه علت آدم ربایی اختلافات مالی بوده است، خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات بدست آمده تحقیقات و پیگیری برای دستگیری متهمان ادامه دارد.

نوجوان ۱۴ ساله زاهدانی از چنگال آدم ربایان رهایی یافت

فرمانده انتظامی زاهدان گفت: ماموران کلانتری ۱۲ این شهرستان با اقدامی سریع نوجوان ۱۴ساله‌ای را که ربوده شده بود آزاد و یکی از آدم ربایان را دستگیر کردند

سرهنگ حمیدرضا اکبری روز یکشنبه اظهار داشت: شب گذشته در پی کسب خبری مبنی بر یک فقره آدم‌ربایی، بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند.

وی گفت: ماموران در تحقیقات میدانی متوجه شدند، ۲ فرد ناشناس با یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به ربودن نوجوان ۱۴ ساله‌ای از مقابل منزلش کرده که خانواده وی نیز بلافاصله موضوع را به پلیس اعلام کردند.

فرمانده انتظامی زاهدان افزود: ماموران بلافاصله طرح مهار را اجرا کرده و موفق به شناسایی و دستگیری یکی از ربایندگان شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات یکی از متهمان دستگیر و به همراه موتورسیکلت مذکور به منظور سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی منتقل و متهم دیگر با استفاده از تاریکی شب متواری شد.

سرهنگ اکبری با اشاره به اینکه فرد ربوده شده به خانواده وی تحویل شد، خاطرنشان کرد: پیگیری‌های پلیس به منظور دستگیری متهم دیگر ادامه دارد.

وی گفت: در تحقیقات پلیس مشخص شد این افراد به منظور انتقام‌جویی در پی اختلافات گذشته قصد این آدم‌ربایی نافرجام را داشتند.

۹۹۲۳**۶۰۸۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =