۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۱
کد خبرنگار: 949
کد خبر: 83441483
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه بیرجند: احساس امنیت در مردم تقویت شده است

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: عملکرد قوه قضاییه به سمتی رفته که احساس امنیت در مردم تقویت شده است و چپاول‌گران احساس ناامنی می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز یکشنبه در دیدار با ائمه جمعه خراسان جنوبی افزود: امروز قوه قضاییه مایه امید شده است و دزدهایی که قبلا در امنیت بودند الان احساس ناامنی می‌کنند. 

وی اظهار داشت: در گام دوم انقلاب، دولتمردانی که قسم خوردند کار مردم را اصلاح کنند باید پاسخگو باشند و شعارهای توخالی باید حذف شود و مردم با مشورت، بهترین‌ها را انتخاب کنند.

امام جمعه بیرجند گفت: مردم انقلاب خوبی کردند، اما انتخاب‌شان هم باید خوب باشد، جامعه ما همچنان ۹۸ درصدش پای اسلام محکم ایستاده و دلیل آن حضور مردم در قیافه‌های مختلف در همه عرصه های دفاع از انقلاب است.

وی ادامه داد: حتی کسانی که ظاهرشان متفاوت است و بارها با چهره‌های مختلف مصاحبه شده و بعضی قیافه‌ها را که تصور می‌کنیم که آن فرد رها است در صورتی که این گونه نیست تنها قیافه‌اش آن طور است اما در مصاحبه حرف همه یکی است و این نشان می‌دهد که مردم پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: امروز کسانی که دم از مسلمانی زده و خود را خادم الحرمین می‌نامند نوکر تمام‌عیار کفار و مشرکان شده‌اند و برای کشتن مسلمانان هر جنایتی را انجام می‌دهند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: در فرانسه هر روز مردم به صحنه آمده که آنها را کشته و شکنجه می‌کنند، این مردم بر نظام لیبرال دموکراسی اعتراض دارند، خود آنها به شر خود گیر کرده‌اند آن وقت لیبرال‌های ما می‌خواهند از آنها زندگی یاد بگیرند.

وی اظهار داشت: امروز بعد از چهل سال فراز و نشیب، تجربه های تلخ و شیرین که به جای خود حجت است، هر جا به انقلاب اسلامی عمل کردیم به پیروزی رسیدیم و هر جا دنبال لیبرال های بی‌درد رفتیم ذلت نصیب ما شد و در گام دوم انقلاب فرماندهان این جبهه ائمه جمعه هستند که باید با سازوکار جدید جریان امروز را به درستی هدایت کنند.

امام جمعه بیرجند بیان کرد: سال گذشته این موقع در سطح بین الملل و منطقه می گفتند که ۱۳ آبان پایان انقلاب است و این حرف بین الملل بود اما به اعتراف خود غرب در سطح بین الملل شکست خوردند و در منطقه جبهه مقاومت پرچم پرافتخار پیروزی را بر دوش کشید و در داخل شرایط به شکلی تغییر کرد که افرادی از انقلابی، انقلابی‌تر صحبت می‌کنند.

وی افزود: این نشان دهنده شکست جریان لیبرال غربی است، این که مقام معظم رهبری گام دوم را مطرح می کنند، کار کارشناسی شده و یک کرامت است و درست لحظه کار است چون یک باد بهاری وزیدن گرفته و مردم ما بهترین مردم بوده و آماده هستند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی هم در این دیدار گفت: نشست های دوره ای با رویکرد جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برگرفته از تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر شبکه ای حرکت کردن جریان امامت و ولایت است که مقرر شده به طور متوسط نشست‌هایی را در محضر نماینده ولی فقیه در استان داشته باشیم.

حجت الاسلام مهدی رحیم آبادی افزود: باید پیام امامت و ولایت به شکل عمومی در جامعه گفتمان سازی و تبلیغ شود و در جامعه شکل عملی پیدا کند.

۷۵۵۹ * ۶۰۵۴