۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۵
کد خبرنگار: 2173
کد خبر: 83441394
۰ نفر

برچسب‌ها

ایده‌های برتر دریایی شکوفا می‌شود

تهران- ایرنا- گروه دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسعه ایده‌های فناورانه برتر دریایی کشور را به عنوان یکی از ماموریت‌های اصلی خود انتخاب کرده است. این گروه فناور، حمایت از رویدادهای دریایی را یکی از راه‌های تحقق شکوفایی ایده‌های نو می‌داند.

به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دریا با گستره بزرگ خود در کشور، شرایط مناسبی برای توسعه اقتصادی کشور ایجاد کرده است. یکی از نعمت‌های خدادادی که می‌تواند نقش تاثیرگذاری در شکوفایی اقتصادی بگذارد و جوانان و متخصصان داخلی را در کشور ماندگار کند. 

 گروه دریایی توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف فرهنگ‌سازی، تامین نیروی انسانی خلاق و کارآمد و تجاری‌سازی ایده‌های صنعت دریایی کشور اقدام به حمایت از ایده‌های برتر و برگزاری رویدادهای فناورانه دریایی کرده است.

توسعه صنایع‌دستی دریایی، بهبود کسب ‌و کار روستایی و خانگی، توسعه سواحل کشور و استفاده از ظرفیت‌ها و حمایت از فعالان این حوزه از مهم‌ترین نتایج حمایت از ایده‌های دریایی در کشور است.

در همین راستا یکی از اقدامات مهم گروه دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزاری جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت است که نیمه دوم هر سال و با هدف حمایت از ایده‌های برتر و خلاقانه حوزه دریایی برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =