فرنگی کاران خوزستان یک نشان طلا و۲ برنز کسب کردند

اهواز - ایرنا - دبیر هیات کشتی خوزستان گفت: یک کشتی گیر خوزستانی در مسابقات کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان به نشان طلا دست یافت و ۲ کشتی گیر دیگر نشان برنز کسب کردند.

محمدامین کجباف روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: محمد ناقوسی کشتی گیر خوزستانی تیم ملی کشورمان شنبه شب پس از شکست تمامی حریفان خود در رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان، در وزن ۷۷ کیلوگرم به نشان طلا دست یافت. همچنین پویا دادمرز و شاهین بداغی دیگر کشتی گیران خوزستان در اوزان ۵۵ و ۶۳ کیلوگرم نیز صاحب نشان برنز شدند.
 
وی گفت: محمد ناقوسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل رانت کالجولا از استونی با نتیجه چهار بر یک به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. او در این مرحله ساجان از هند را با نتیجه هفت بر سه از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

دبیر هیات کشتی خوزستان گفت: ناقوسی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه چهار بر ۲ از سد عبدالرحمن کالکان از ترکیه گذشت و راهی دیدار پایانی شد. وی در دیدار پایانی دامیر رحیم اف از روسیه را با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کرد و به نشان طلا دست یافت.

وی گفت: پویا دادمرز و شاهین بداغز ۲ کشتی گیر دیگر استان که از شایستگی های بسیاری در کشتی فرنگی ایران و جهان برخوردارند به ترتیب در اوزان ۵۵ و ۶۳ کیلوگرم این رقابت صاحب نشان برنز شدند.

۹۸۷۹ / ۶۰۳۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =