۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۰:۱۱
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 83441127
۰ نفر
ارتش سوریه تلفات سنگینی به تروریست‌ها وارد کرد

تهران- ایرنا- ارتش سوریه تلفات سنگینی به عناصر تروریستی و تجهیزات آنها در استان ادلب وارد کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه در ادامه حمله به مواضع گروه‌های تروریستی در حومه جنوبی ادلب و وارد کردن تلفات سنگین به  نیروها و تجهیزات آنها، کنترل خود را بر اطراف شهر «خان شیخون» گسترش داد.

واحدهای ارتش سوریه طی دو روز گذشته در جریان درگیری شدید با تروریست های جبهه النصره در شمال غرب شهر خان شیخون در حومه جنوبی ادلب ، روستاهای عابدین، خربه عابدین و ام زیتون را در غرب این شهر به کنترل خود درآوردند.

در پی این درگیری، شماری از تروریست ها به هلاکت رسیدند و شماری نیز زخمی شدند و بقیه نیز پا به فرار گذاشتد.

ارتش سوریه به تازگی  عملیات نظامی را در حومه جنوبی ادلب برای آزاد سازی این مناطق به ویژه شهر خان شیخون از کنترل تروریست‌ها آغاز کرده است.

کارشناسان مسایل سیاسی – نظامی منطقه، آزادسازی شهر استراتژیک خان شیخون را کلید آزادسازی استان ادلب از دست تروریست ها می دانند و معتقدند که آزاد سازی سریع این شهر می تواند شکست تروریست ها در آخرین ایستگاه خود را تسریع کند و تومار تروریست ها را در کشور سوریه برچیند.

تروریست‌های مورد حمایت صهیونیست ها و آمریکا بارها از استان های ادلب و حماه، دیگر مناطق سوریه و غیرنظامیان این کشور را هدف قرار داده اند.

سوریه در هشت سال گذشته شاهد جنگ داخلی و حضور گروه های تروریستی حمایت شده از سوی کشورهای غربی- عربی است که تاکنون صدها هزار کشته و میلیون ها نفر آواره در داخل و خارج این کشور به جا گذاشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =